Personální agentura

Digital Strategist (možnost kariérního růstu)

Pro úspěšnou společnost poblíž metra Anděl na Praze 5 hledám z důvodu růstu týmu člověka na pozici Digital Strategist.

Společnost působí v oblasti digitálního marketingu. Klienti jsou velké mezinárodní společnosti, lokální společnosti či neziskové organizace.

Ve společnosti je cca 60 lidí.

Náplň práce:

- Tvorba komunikačních a digitálních strategií a mediální plánování

- Budování značky klienta a kreativní strategie

- Analýzy a audit kampaní

- Práce s daty, výzkumy, trendy a inovacemi

- Rozvoj digitálních a mediálních aktivit

- Konzultace byznys cílů klientů

- Úzká spolupráce napříč všemi týmy a specializacemi společnosti

- Každodenní spolupráce s týmem projektového řízení

- Spolupráce na tvorbě tiskových zpráv, prezentací a přednášek na workshopech či byznys snídaních pro klienty a odbornou veřejnost

- Zapojení se do externích přednášek na vysokých školách

Požadavky:

- Orientace v komunikační, mediální, kreativní a marketingové strategii

- Zkušenost s evidence-based marketing

- Praxe při tvorbě prezentací a zkušenost s prezentováním

Nabídka:

- Zajímavá a pestrá práce, atraktivní pracovní prostředí

- Velmi dobré platové ohodnocení, vzdělávací kurzy, školení a další benefity

- Práce v dynamickém a moderním pracovním prostředí

- Možnost kariérního růstu a profesního růstu

- Možnost realizovat a přinášet vlastní nápady

Nástup: dle dohody

V případě zájmu o více informací kontaktujte Ing. Ladu Drobišovou, MBA na tel. čísle 722 950 102.

Zasláním Vašeho životopisu vyjadřujete souhlas, aby společnost LD Human Resources s.r.o., IČ: 24275336 zpracovávala Vaše osobní údaje pro účely zprostředkování práce v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679 a to až do odvolání písemnou formou. Třetím osobám mohou být poskytnuty za účelem získání zaměstnání, a to po předchozí domluvě.

Společnost
LD Human Resources s.r.o.
Adresa
Praha
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Firemní akce, Individuální rozvržení pracovní doby, Vlastní organizace náplně práce
Zařazeno: Marketing, Média, reklama a PR
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: práce na živnostenský list (IČO)
Zadavatel: Personální agentura

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.