Personální agentura

Advokátní koncipient/Advokátní koncipientka

Pro advokátní kancelář na Praze 4 hledám Advokátního koncipienta/Advokátní koncipientku. AK je přidružená k mezinárodní poradenské společnosti, je úspěšná a dále se rozvíjí. V současné době má právní tým 10 lidí.

Je zde work-life balance, náplň práce je pestrá a zajímavá. Máte zde možnost růst a budovat svou kariéru.

Náplň práce:

- Zpracování právní dokumentace zejména v oblasti pracovního a obchodního práva, oblasti M&A, due diligence

- Účast na právních projektech

- Poskytování komplexního právního servisu klientům v případě potřeby za spolupráce se zkušenějšími kolegy

- Příprava odborných stanovisek, vyjádření, posudků a dalších dokumentů dle požadavků klienta

- Účast na obchodních akcích a odborných seminářích pořádaných kanceláří

Požadavky:

- Ukončený magisterský studijní program právnické fakulty

- Velmi dobrá znalost platného českého práva a schopnost jej aplikovat

- Praxe na pozici advokátního koncipienta/advokátní koncipientky 1-3 roky v české nebo v zahraniční advokátní kanceláři

- Znalost anglického jazyka včetně odborné právní terminologie (německý jazyk je výhodou)

- Dobré komunikační a organizační schopnosti, spolehlivost, zodpovědnost

Nabídka:

- Velmi dobré platové ohodnocení + bonusy

- Zajímavá práce, možnost samostatné práce a podílení se na růstu advokátní kanceláře, odborný a profesionální růst

- Společnost patří mezi atraktivní zaměstnavatele

- Zázemí silné společnosti, široké spektrum zaměstnaneckých benefitů – společnost se nebrání home-office či flexibilitě, dbá o odborný a profesní růst svých zaměstnanců

- Příjemné a moderní pracovní prostředí

- Možnost realizovat své nápady

Nástup je dle dohody.

V případě zájmu o více informací kontaktujte Ing. Ladu Drobišovou, MBA na tel. čísle 722 950 102.

www. LDHR.cz

Zasláním Vašeho životopisu vyjadřujete souhlas, aby společnost LD Human Resources s.r.o., IČ: 24275336 zpracovávala Vaše osobní údaje pro účely zprostředkování práce v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679 a to až do odvolání písemnou formou. Třetím osobám mohou být poskytnuty za účelem získání zaměstnání, a to po předchozí domluvě.

Společnost
LD Human Resources s.r.o.
Adresa
Praha
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Firemní akce, Individuální rozvržení pracovní doby, Vlastní organizace náplně práce
Zařazeno: Právní služby, Advokátní a notářský koncipient
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.