Personální agentura

Metodik/Metodička bankovních produktů

Pro úspěšnou banku hledám kandidáta na pozici Metodik/Metodička bankovních produktů (např. platební karty, bezpečnostní schránky atd.).

Náplň práce:

- Tvorba a aktualizace metodiky v oblasti evidence klientů a vybraných bank. produktů a služeb (interní normy, procesy, pracovní postupy a provozní dokumentace)

- Monitoring vývoje v legislativní oblasti ke svěřené agendě a implementace do interních metodických postupů

- Spolupráce na projektech, analýzách legislativních požadavků a business dopadů na svěřenou agendu, spolupráce při zavádění nových procesních a systémových řešení, testování systémů

- Metodická podpora při navrhování a definici nových a změn. produktů v oblasti bank. obchodů

- Metodická a procesní podpora včetně školení koncových uživatelů

- Aktualizace a správa obchodních podmínek, ceníků, smluvní dokumentace a formulářů v oblasti bank. produktů

Požadavky:

- SŠ/VŠ vzdělání

- Praxe v oblasti metodiky bank. produktů

- Orientace v bankovních produktech, bankovních systémech, právních normách v oblasti platebních produktů

- Pečlivost, zodpovědnost, komunikační schopnosti

- Dobrá znalost MS Office

- Znalost AJ alespoň na úrovni porozumění psaného textu

Nabídka:

Zajímavá práce

Stabilní bankovní zázemí úspěšné banky

Velmi dobré finanční ohodnocení

Týden dovolené navíc, 5 dnů osobního volna

Příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní pojištění, nadstandardní zdravotní péče

Zvýhodněné podmínky bankovního účtu a bankovních produktů

Rozvoj a vzdělávání atd.

Nástup je dle dohody.

V případě zájmu o více informací kontaktujte Ing. Ladu Drobišovou, MBA na tel. čísle 722 950 102.

www.LDHR.cz

Zasláním Vašeho životopisu vyjadřujete souhlas, aby společnost LD Human Resources s.r.o., IČ: 24275336 zpracovávala Vaše osobní údaje pro účely zprostředkování práce v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679 a to až do odvolání písemnou formou. Třetím osobám mohou být poskytnuty za účelem získání zaměstnání, a to po předchozí domluvě.

Společnost
LD Human Resources s.r.o.
Adresa
Praha
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Nadstandardní lékařská péče, Sleva na firemní výrobky/služby, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Zvýhodněné půjčky zaměstnancům, Firemní akce, Dovolená více než 5 týdnů, Vlastní organizace náplně práce
Zařazeno: Bankovnictví a finanční služby
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura