Personální agentura

Solution Architect

Pro úspěšnou společnost, která je poskytovatelem IT řešení hledám člověka na pozici Solution Architect.

Jedná se o změnu ve staré aplikaci Java s databází Informix. Návrh portálů (standartních Java) a kontejnerizace v Tomcat a návrh databáze PostgreSQL.

Náplň práce:
- návrh a nastavení třívrstvé architektury pro portálové řešení Java EE na aplikačním serveru
- výběr odpovídajícího technologického stacku-dodávka řešení, které bude bezpečné, výkonné a bude možné jej později rozšířit či změnit – to vše při respektování technologických, organizačních, finančních, časových a zdrojových omezení
- definice solution vize, schémat, standardů a směrnic
- spolupráce s týmem vývojářů (cca 30 vývojářů)

Znalosti a zkušenosti:

- zkušenosti se solution architekturou min. 2 roky
- zkušenosti s aplikačními servery JBoss, Glassfish, Apache Tomcat, IBM WebLogic
- znalost Unix
Výhodou:
Informix Dynamic Server
4GL runtime
Informix connect

Nabídka:

Zajímavá práce

Příležitost k osobnímu a kariérnímu růstu

Zajímavé platové ohodnocení

Zajímavé projekty pro významné klienty

Široké spektrum zaměstnaneckých benefitů

Možnost realizovat své nápady.

Nástup je dle dohody.

V případě zájmu o více informací kontaktujte Ing. Ladu Drobišovou, MBA na tel. čísle 722 950 102.

www. LDHR.cz

Zasláním Vašeho životopisu vyjadřujete souhlas, aby společnost LD Human Resources s.r.o., IČ: 24275336 zpracovávala Vaše osobní údaje pro účely zprostředkování práce v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679 a to až do odvolání písemnou formou. Třetím osobám mohou být poskytnuty za účelem získání zaměstnání, a to po předchozí domluvě.

Společnost
LD Human Resources s.r.o.
Adresa
Praha
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Příspěvek na dovolenou, Mobilní telefon, Nadstandardní lékařská péče, Sleva na firemní výrobky/služby, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Firemní akce, Individuální rozvržení pracovní doby, Vlastní organizace náplně práce, Rozjezd zcela nového projektu
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, IS/IT: Vývoj aplikací a systémů
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura