Lázně Luhačovice, a.s.,
člen největší lázeňské skupiny Spa & Wellness Nature Resorts, kolegu/kolegyni

Obchodní manažer

Požadujeme:

- VŠ vzdělání ekonomického nebo obchodního směru,

- praxe v oblasti marketingu nebo obchodu

- samostatnost - vedení obchodních jednání, řízení obchodních vztahů, tvorba marketingových koncepcí

- odpovědnost - zajištění zakázky na tuzemském i zahraničním trhu

- spolehlivost, pracovní nasazení, loajalitu

- dobré komunikační a prezentační schopnosti

- příjemné profesionální a reprezentativní vystupování, proklientský přístup

- časovou flexibilitu

- MS Office (Word, Excel, Internet)

- perfektní znalost německého jazyka

- znalost anglického a ruského jazyka výhodou

- řidičský průkaz skup. B (aktivní řidič)

Náplň práce:

- řízení obchodních vztahů

- vyhledávání nových obchodních partnerů

- komunikace s obchodními partnery

- vedení smluvní agendy, zpracování obchodních nabídek

- řízení a zajištění komunikace k N2B partnerům a individuálním klientům

- tvorba marketingových, cenových a produktových koncepcí na daném trhu

- stanovování obchodní strategie a postupů

- návrhy a nastavení obchodních kanálů

- vyhodnocování prodejních aktivit

- reprezentování společnosti na jednáních, prezentacích, workshopech a veletrzích

- provádění marketingového průzkumu daného trhu

Nabízíme:

- Práci na hlavní pracovní poměr

- Pracovní dobu 7,5 hod./denně

- Tvůrčí práce v mladém a přátelském kolektivu

- Zázemí stabilní a velké společnosti

- 5 týdnů dovolené

- Možnost profesního růstu

- Zaměstnanecké benefity (zaměstnanecké stravování, vzdělávání, možnost využít výměnných rekreačních pobytů za zvýhodněné ceny do Piešťan a Jáchymova, příplatek na penzijní připojištění, apod.)

Společnost
Lázně Luhačovice, a.s.
Adresa
Lázeňské náměstí 436, Luhačovice
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Angličtina (Základní) nebo Němčina (Pokročilá) nebo Ruština (Základní)
Plat
Plat: 25 000 – 30 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Ubytování/příspěvek na ubytování, Firemní rekreační zařízení, Vzdělávací kurzy, školení, Firemní akce
Zařazeno: Marketing, Média, reklama a PR, Prodej a obchod, Account Manager, Marketingová komunikace, Specialista marketingu
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Lázně Luhačovice, a.s., Magdalena Kratochvílová, Mgr.
739 244 489