Lázně Luhačovice, a.s.

Lázně Luhačovice a.s. jsou lázeňskou jedničkou v Luhačovicích. Spravujeme 10 léčivých pramenů včetně světoznámého pramene Vincentka. Máme v portfoliu krásné a historické hotely, penziony, vily, restaurace, kavárny, cukrárnu, místa pro velké společenské akce, wellness a místa lázeňské kůry. Každý rok nás navštíví minimálně 33 000 spokojených hostů. V našem areálu se konají vyhlášené akce jako jsou hudební festivaly, plesy, bankety, rauty a třeba také významné státní akce.

Trošku čísel o nás...

Víc než 20 let zkušeností
Členů týmu
Spokojených klientů ročně

Proč k nám?

Patříme mezi největší a nejstabilnější zaměstnavatele v našem regionu. V segmentu lázeňství, ubytovacích službách a gastronomii patříme k elitě kraje.

Každý rok obsloužíme přes 33 000 spokojených klientů ročně a to na 1300 lůžkách. S ohledem na rozsah poskytovaných služeb máme v naší společnosti širokou škálu profesí, díky kterým poskytujeme našim klientům nejvyšší možný standard služeb.

Do naší společnosti příjmáme zaměstnance s různou úrovní znalostí a zkušeností v jejich profesi - od absolventů, přes samostatné profesionály až absolutní špičku v oboru. Každý člověk u nás může růst, vzdělávat se a stát se profesionálem.

Hledáme týmové lidi se smyslem pro detail, s ochotou pracovat, pracovat na sobě a touhou odvádět vždy skvělý výkon. 

Svým lidem za jejich práci poskytujeme skvělé mzdové ohodnocení, širokou škálu benefitů včetně UBYTOVÁNÍ a stravování. Chceme, aby lidé v našich provozech rostli, rozvíjeli se, aby je práce bavila a byli v práci spokojení.

Video

Kde nás najdete?

Koho aktuálně hledáme?

Do 2 týdnů dostanete odpověďDo 2 týdnů dostanete odpověď

Fyzioterapeut/ka

Lázně Luhačovice, a.s.
Adresa Luhačovice
Datum vystavení15. července

Všeobecná zdravotní sestra

Lázně Luhačovice, a.s.
Adresa Luhačovice
Datum vystavení15. července

S kým budete pracovat?

Jitka Boráňová – foto
Jitka Boráňová
Šéfkuchařka SPA & Wellness hotelu Alexandria

Martin Helia – foto
Martin Helia
Vedoucí Francouzské restaurace hotelu Alexandria

Zaujali jsme vás? Podívejte se, koho hledáme.