Label design, a.s.
Výrobní společnost působící na trhu již 25 let v oblasti polygrafie. www.label-design.cz

Obsluha polygrafických strojů

Hledáme nové kolegy- kolegyně na hlavní pracovní poměr pro obsluhu moderních polygrafických technologií.

Co budete dělat?

Budete se podílet na výrobě samolepicích etiket pro různá průmyslová odvětví. Rozmanitá práce v nepřetržitém provozu, 12 hodinové směny a krátký dlouhý týden.

Co od vás očekáváme?

Chuť pracovat a učit se obsluhovat nové technologie. Zkušenosti z jakékoliv výrobní praxe jsou výhodou nikoliv však nezbytnou podmínkou.

Co vám nabízíme?

Rozmanitou práci, která vás posune vpřed novými znalostmi, vzděláním a osobním růstem. Přátelské prostředí. V neposlední řadě nadprůměrnou a spravedlivou mzdu. Bonusy za kvalitu. Příspěvek na stravu, penzijko, Multisportku. Věrnostní bonusy. Bonusy k významným životním událostem.

Adresa
Sobínská 185, Chrášťany
Požadované vzdělání: Odborné vyučení bez maturity
Plat
Plat: 27 000 – 54 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Příspěvek na dopravu, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zvýhodněné půjčky zaměstnancům, Firemní akce
Zařazeno: Média, reklama a PR, Strojírenství, Vydavatelství, tisk a polygrafie, Tiskař, Dělník, Operátor výroby
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Pozice je vhodná i pro OZP, s docházením do firmy. Vhodné i pro: neslyšící, ostatní.

Label design, a.s., Zdeněk Völfl