Jsme jedním z největších výrobců pečiva v ČR. Jsme součástí belgické rodinné skupiny La Lorraine Bakery Group. Po celé Evropě zaměstnáváme téměř 4000 kolegů, vyvážíme do 25 zemí a v posledních 15 letech rosteme každý rok v průměru o 10%. Navazujeme na tradiční pekařské postupy a zároveň přejímáme nejmodernější trendy. Neustále investujeme a rozvíjíme se, takže nabízíme stabilní pracovní místa a dlouhodobou jistotu zaměstnání. V roce 2012 jsme obdrželi v Belgii ocenění Podnikatel roku.

Posilujeme náš tým ve výrobním závodě – pracoviště Kladno.

Sales Forecast Analyst

Posilujeme náš tým Planning & Supply Chain. Hledáme vhodné kandidáty na pozici Analytik obchodního oddělení.

Popis pozice:

  • pravidelné zpracování detailních analýz a statistik obchodních výsledků – revize odhadů prodeje, analýza prodejních dat a návrhy korektivních opatření
  • příprava rozdělení forecastu do jednotlivých týdnů dle plánovaných promocí a prodejních trendů
  • spolupráce na řízení skladových zásob a kapacitních modelů
  • aktualizace a údržba FCST v systému SAP MRP
  • predikce budoucích potřeb PV/ PM v návaznosti na obchodní forecasty
  • řízení výprodejových aktivit ve spolupráci s obchodním oddělením
  • pravidelný reporting pro oddělení plánování, prodeje a controllingu

Požadujeme:

  • VŠ/ SŠ vzdělání, nejlépe ekonomického směru
  • praxi 3 roky v oboru plánování nebo prodejních analýz
  • znalost AJ na komunikativní úrovni (pravidelná komunikace s mateřskou firmou)
  • pokročilou uživatelskou znalost práce na PC – MS Office ( Excel pokročilý - vzorce, kontingenční tabulky, grafy), SAP výhodou
  • analytické schopnosti, logické myšlení, umění propojit souvislosti, pečlivost při práci s čísly
  • dovednost plánování a organizování práce
  • komunikační dovednosti a zájem učit se novým věcem

Nabízíme:

  • nástup ihned nebo dohodou
  • pracoviště v Kladně
  • plat odpovídající zkušenostem a dovednostem
  • zajímavé portfolio benefitů (notebook, mobil, příspěvek na stravování, 25 dní dovolené, jazykový kurz AJ, dotované stravování ve vlastní kantýně, denně pečivo zdarma, příspěvek na penzijko)
  • pravidelná školení dovedností a osobnostního rozvoje
  • příležitost pracovat v silné mezinárodní společnosti na stabilním pracovním místě
  • přátelský tým a flexibilitu
  • po šestiměsíčním zapracování smlouvu na dobu určitou 2 roky

V případě zájmu o tuto pozici nám zašlete svůj životopis a motivační dopis.

Společnost
La Lorraine, a.s.
Adresa
U Kožovy hory 2748, Kladno – Kročehlavy
Požadované vzdělání: Bakalářské
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Závodní stravování, Občerstvení na pracovišti
Zařazeno: Doprava, logistika a zásobování, Potravinářství, Prodej a obchod, Analytik prodeje, Kontrolor, Specialista logistiky, Supply Chain Specialist
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel