Jsme jedním z největších výrobců pečiva v ČR. Jsme součástí belgické rodinné skupiny La Lorraine Bakery Group. Po celé Evropě zaměstnáváme téměř 4000 kolegů, vyvážíme do 25 zemí a v posledních 15 letech rosteme každý rok v průměru o 10%. Navazujeme na tradiční pekařské postupy a zároveň přejímáme nejmodernější trendy. Neustále investujeme a rozvíjíme se, takže nabízíme stabilní pracovní místa a dlouhodobou jistotu zaměstnání. V roce 2012 jsme obdrželi v Belgii ocenění Podnikatel roku.

Posilujeme náš tým ve výrobním závodě – pracoviště Kladno. Hledáme vhodné kandidáty na pozici

SUPPLY CHAIN SPECIALIST/Specialista řízení a plánování zásob

Hlavní náplň práce:

  • zodpovědnost za operativní nákup surovin a obalového materiálu dle potřeb jednotlivých prodejen Panos
  • řízení skladových zásob surovin a obalového materiálu dle definovaných parametrů
  • včasná komunikace očekávaných nedodávek zboží dovnitř společnosti
  • administrativa pohybů skladu v systému SAP ERP R3 – tvorba a správa nákupních objednávek
  • komunikace s dodavateli ( i v AJ), základní řízení dodavatelských vztahů
  • pravidelné reporty předpovědí nákupů dodavatelům
  • koordinace vnitrostátní i mezinárodní dopravy ve spolupráci s oddělením dopravy
  • administrativa spojená s nákupem surovin a obalů – kontrola faktur, nákupních dokladů, vratky dodavatelům, údržba dat v SAP, řešení nesrovnalostí
  • analýza a reporting skladových zásob

Požadujeme:

  • VŠ/ SŠ vzdělání
  • praxi na obdobné pozici min. 3 roky v oboru nákupu a řízení dodavatelských vztahů
  • znalost češtiny/ slovenštiny a angličtiny slovem i písmem podmínkou (denní komunikace s obchodními partnery a mateřskou firmou)
  • uživatelskou znalost práce na PC – MS Office (Excel pokročilý - kontingenční tabulky, vzorce, makra, grafy, analýzy), SAP ERP
  • odborné dovednosti posuzování nabídek dodavatelů, provádění poptávkových řízení a nákupu materiálů, vedení evidencí, znalost logistiky
  • organizační a komunikační schopnosti
  • logické myšlení, pečlivost a analytické schopnosti
    zodpovědnost a schopnost pracovat v týmu

Nabízíme:

  • nástup ihned nebo dohodou
  • pracoviště v Kladně
  • plat odpovídající zkušenostem a dovednostem
  • perspektivní zaměstnání v silné mezinárodní společnosti, stabilní pracovní místo
  • po šestiměsíčním zapracování smlouvu na neurčito
  • zajímavé portfolio benefitů

V případě zájmu o tuto pozici nám zašlete svůj životopis a motivační dopis.

Za Váš životopis předem děkujeme. V případě našeho zájmu Vás budeme kontaktovat s pozvánkou do výběrového řízení. Pokud během následujících 4 týdnů neobdržíte žádnou zpětnou vazbu, předem se omlouváme, ale dali jsme přednost uchazeči, který lépe odpovídá našim požadavkům. Budeme však rádi, pokud i nadále budete sledovat nabídku volných pozic na našich stránkách.

Společnost
La Lorraine, a.s.
Adresa
U Kožovy hory 2748, Kladno – Kročehlavy
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá)
Benefity: Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování
Zařazeno: Doprava, logistika a zásobování, Výroba a průmysl, Logistik, Disponent, Specialista logistiky, Supply Chain Specialist, Nákupčí
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel