KS-Europe s.r.o.

Jsme KS-Europe, mezinárodní logistická firma a poskytovatel služeb v oblasti zasílání reklamních tiskovin. V Česku působíme už dvacet pět let a máme zde silné zázemí tradiční firmy.

Jak se nám daří?

Let na trhu
Reklamních materiálů za rok
Zpracovaných vrácených zásilek za rok

Proč k nám?

V KS-Europe kompletujeme reklamní tiskoviny a zpracováváme vrácené zboží. Zásilky z našich provozů z Plzně-Křimic a ze Šťáhlav putují do více než 30 zemí světa. Staráme se, aby balíčky dorazily k zákazníkům na správnou adresu, v pořádku a včas. Také pomáháme firmám s tříděním vrácených zásilek a jejich transportem zpět do skladů. O zásilky, letáky a katalogy v našich provozech v Plzni-Křimicích a Šťáhlavech u Plzně pečuje více než 1 000 zaměstnanců.

Benefity

5 týdnů dovolené

Dostatek odpočinku je hlavní předpoklad pro spokojeného zaměstnance. Každému, kdo u nás pracuje na hlavní pracovní poměr, dopřejeme o týden placené dovolené více, než je v Česku běžně zvykem.

Příspěvek na stravování

Spolu se mzdou obdržíte příspěvek ve formě stravenkového paušálu. V obou našich areálech najdete kantýny, kde můžete v klidu a pohodě poobědvat dotované teplé jídlo ze závodního menu.

Firemní doprava

Do práce můžete přijet na kole, autem, vlakem a nebo využít náš firemní autobus. Zaměstnance jím vozíme ze směru Stříbro, Dolní Bělá, Nepomuk, Radnice a Plzeň. Jízdní řády jsou přizpůsobené směnám a cestovní náklady hradí z velké většiny firma.

Příspěvek na penzijní pojištění

Na budoucnosti a spokojeném stáří nám záleží. V KS-Europe motivujeme naše zaměstnance k plánování důchodu. Pokud máte penzijní spoření či pojištění a pravidelně jej platíte, podpoříme Váš důchodový fond finančním příspěvkem.

Zdravá firma

Pravidelně pořádáme Dny zdraví, organizujeme společné výlety do přírody a v zimě plavání v bazénu. Připravujeme "zdravé svačinky" a nabízíme možnost zapůjčení permanentky do bazénu. Pro pracovně lékařské prohlídky můžete využít závodního lékaře.

Právní poradenství

Důsledně dbáme na pracovně-právní normy a pomáháme zaměstnancům s legislativními problémy i v soukromém životě. Nebudete-li se orientovat v právní problematice, můžete bezplatně využít naši právní poradnu.

Věrnostní a jubilejní odměny

Věrnost se vyplácí. Pro stálé a dlouholeté zaměstnance máme speciální systém odměn. Čím déle u nás pracujete, tím větší jednorázový bonus získáte. Podpoříme Vás též v nových životních etapách, jako jsou svatba, narození dítěte či životní jubileum.

Vánoční prémie

Vánoční prémii mohou získat zaměstnanci, kteří se aktivně zúčastňují na plnění pracovních úkolů v rámci plánovaných směn ve sledovacím období.

Firemní aplikace Jobka

Naši zaměstnanci mají možnost využívat chytrou aplikaci JOBKA, díky které jsou neustále v obraze a nepřijdou o žádné důležité informace. Díky tomuto nástroji můžeme bezpečně a jednoduše komunikovat s našimi zaměstnanci.

Video

Koho hledáme?

Do 2 týdnů dostanete odpověďDo 2 týdnů dostanete odpověď
21. listopadu
21. listopadu

Kde nás najdete?

Zaujali jsme vás? Podívejte se, koho hledáme.