Košík.cz je online supermarket s potravinami, drogerií a doplňkovým zbožím. Nabízíme pohodlnou a rychlou alternativu pro pravidelné nákupy, která šetří nejen čas, ale i starosti.

Jsme rostoucí startup, který se proměňuje v mezinárodní firmu; velká parta milovníků technologií a inovací, která s potěšením uvítá nového kolegu se znalostí jak síťových, tak cloudových řešení.

Jaká bude náplň tvé práce?

  • správa sítě ve virtuálních datacentrech Azure
  • instalace a konfigurace komplexní pobočkové sítě
  • údržba existujícího síťového SW a HW a jejich upgrade
  • monitoring sítí
  • spolupráce napříč IT odděleními
  • spoluúčast na plánování a dodávání ICT projektů
  • poskytování supportu interním uživatelům

Co bys měl znát a jak si tě představujeme?

  • zkušenost s Meraki, Fortinet nebo podobnými technologiemi
  • celkový přehled v oblasti síťové bezpečnosti
  • používání open-source a cloud-based monitorovacích nástrojů
  • zážitek s vedením vlastního projektu a práce s větší podnikovou sítí
  • znalost Azure nebo jiného cloudového řešení (výhodou)
  • praxe se síťařinou alespoň 2 roky
  • schopnost (mírně pokročilé) komunikace v angličtině

Jaké výhody a benefity ti nabízíme?

  • 5 týdnů dovolené
  • možnost vzdělávání
  • firemní akce a teambuildingy
  • smlouva na dobu neurčitou
  • zaměstnanecké slevy na Košík.cz
  • VIP ceny na Mall.cz, CZC.cz, Vivantis.cz, Floristic Art
  • výhodné nákupy na Samsung e-shop
  • odměna za věrnost
  • výuka cizích jazyků
  • tarify od O2 family
  • Multisport karta
  • občerstvení na pracovišti
  • firemní Zoo karta
  • moderní kanceláře přímo na metru A - Dejvická

Zajímá tě svět e-commerce a ICT život v Košíku?
Zašli nám svoje CV a pokud máš, tak i svůj LinkedIn profil.

Za HR recruitment,

Mája

Společnost
Košík.cz s.r.o.
Adresa
Evropská 2758/11, Praha – Dejvice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Mírně pokročilá)
Benefity: Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce
Zařazeno: IS/IT: Správa systémů a HW, IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, Telekomunikace, Správce operačních systémů a sítí, Správce aplikačního SW, Support IS, IT Security Specialist, System Engineer, Správce serveru
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Košík.cz s.r.o., Marie Vystydová