Intra-logistika Košík.cz je poměrně složitý, ale zároveň zábavný a hravý proces. Náš tým, online supermarketu s potravinami, drogerií a doplňkovým zbožím, se ho snaží na centrálním skladu v Horních Počernicích, neustále zdokonalovat. Abychom tisíce objednaných nákupů denně, připravili a odvezli našim zákazníkům v co nejkratším čase, prošli jsme na skladě částečnou digitalizací a automatizací. Víme totiž, že cubiscan a dopravníkové pásy v našem nepřetržitém provozu nestačí. A proto do našeho kolektivu hledáme nové kolegy –parťáky, na které se můžeme, stejně jako naši zákazníci na nás, spolehnout.

Hledáme někoho, kdo nám pomůže táhnout za jeden provaz!

Jaká bude náplň tvé práce?

Na distribučním centru řeší naše projektové oddělení spoustu nelehkých úloh a výzev, díky nímž službu Košík.cz neustále zlepšujeme.

  • Optimalizaci procesů z pohledu jejich efektivnosti a rychlosti
  • Rozmístění zboží ve skladě
  • Vstupy pro poloautomatické řízení skladu
  • Ekonomicko-provozní reporting
  • Modelování nových procesů

Co bys měl znát a jak si tě představujeme?

  • Umíš dobře SQL
  • Zajímá tě fungování skladování a logistiky
  • Máš zkušenosti s BI nástroji (Tableau/PowerBI/Google Data Studion/GoodData)
  • Rád pomáháš lidem hledat vhodná řešení vzniklých problémů

Jaké výhody a benefity ti nabízíme?

  • 5 týdnů dovolené
  • Možnost vzdělávání, firemní akce a teambuildingy
  • Smlouva na dobu neurčitou
  • Zaměstnanecké slevy na Košík.cz
  • VIP ceny na Mall.cz, CZC.cz, Vivantis.cz
  • Výhodné nákupy na Samsung e-shop
  • Odměna za věrnost
  • Výuka cizích jazyků
  • Tarify od O2 family
  • Multisport karta
  • Občerstvení na pracovišti
  • Stravenkový paušál
  • Firemní Zoo karta

Pokud máš ambice a chuť rozšířit naše projektové oddělení o BI specialistu, pak možná do Košík.cz hledáme právě tebe.

Za HR a DC tým se na tebe těší Jitka a Láďa

Společnost
Košík.cz s.r.o.
Adresa
F.V.Veselého 2720/13, Praha – Horní Počernice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Mírně pokročilá)
Benefity: Sleva na firemní výrobky/služby, Notebook, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Příspěvek na vzdělání, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, IS/IT: Správa systémů a HW, IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, Business Intelligence Specialist, Business analytik, Data Governance specialista, Datový analytik
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Košík.cz s.r.o., Nina Konášová