KONSIT a.s.

Jsme KONSIT - stavíme pro vás již od roku 1929. Jsme nezávislá úspěšná stavební společnost, která má díky dlouhodobým zkušenostem a férovému jednání pozici důvěryhodného partnera, na kterého je spoleh. Vytváříme trvalé vztahy, které našim partnerům umožňují překonávat nástrahy stavebního trhu. K problémům se stavíme čelem a vytváříme prostředí, ve kterém stisk podané ruky platí. Nejen svým klientům, ale také svým kolegům nabízíme zkušenost, poctivost, spolehlivost, možnost růstu a jistotu.

Jak se nám daří?

kolegů = v KONSITu 80 přátel
staveb dokončených v letošním roce
je náš letošní předpokládaný obrat

Proč k nám?

Naše modré "Káčko" najdete na různorodých stavbách. Do našeho portfolia patří novostavby i rekonstrukce historicky významných památkově chráněných objektů všech typů a velikostí. Naši pečlivou práci dokládají mnohá ocenění. 

Přestože jsme středně velkou firmou, je pro nás důležitý individuální, osobní a přátelský přístup bez ohledu na pozici

Chceme, aby se u nás naši zaměstnanci cítili dobře. Jen tak mohou odvádět dobrou práci v kvalitním soudržném týmu. Vytváříme příjemné pracovní prostředí.

Týmového ducha utužujeme při řadě společných sportovních či dalších firemních akcí

Oceňujeme osobní rozvoj každého z kolegů, samozřejmostí je mentoring a široká nabídka vzdělávacích kurzů a školení

Rádi pracujeme se studenty v rámci stáží a trainee programů. Naše mladé kolegy ochotně naučíme všechny potřebné dovednosti a umíme ocenit jejich mladistvý přístup a nadšení pro věc.

Hledáme kolegy, kteří:

  • budou rádi součástí týmu, 
  • chtějí, aby za nimi byla jejich práce vidět, 
  • se nebojí výzev a bláta na stavbě. 

Odměnou Vám bude ocenění a uznání kolegů včetně odpovídajícího finančního ohodnocení a kariérního růstu, ale především dobrý pocit z dobře odvedené práce.

Jak také trávíme čas?

Vánoční večírky a jiná firemní setkání

Vánoční večírky a jiná firemní setkání

Každoročně pořádáme celofiremní vánoční večírek. Neopomíjíme ani významná firemní či osobní jubilea. Setkáváme se při oficiálních akcích, ale když je vhodná příležitost, rádi s kolegy po práci posedíme přímo v kanceláři u domácí bábovky či jiných dobrot od našich kolegyň a kolegů.

Relaxační místnost

Relaxační místnost

Pro neformální setkávání i odpočinek po práci využíváme relaxační místnost. Nechybí kávovar na výbornou kávu, šipky nebo stolní fotbálek.

Společný čas s kolegy i rodinami

Společný čas s kolegy i rodinami

Nejen prací živ je člověk. A tak pro naše kolegy i jejich rodiny organizujeme pravidelná sportovní setkání.

Benefity

5 týdnů dovolené

Víme, že aby mohli naši zaměstnanci odvádět ty nejlepší výkony, potřebují i dostatek odpočinku. U nás si můžete užít 25 dní dovolené.

Sick day

Někdy prostě vstanete levou nohou. Necítíte se dobře? Netřeba si brát dovolenou. U nás můžete využít až 5 "sick days" a vrátit se do práce v plné síle.

Firemní notebook a mobilní telefon

Pro práci u nás dostanete firemní notebook i telefon. Samozřejmostí je vzdálené připojení pro práci odkudkoliv.

Home office

U většiny pozic nabízíme možnost částečné práce z domova. Důležitá je pro nás splněná práce a výborná komunikace v týmu. Nepotřebujeme počítat hodiny odsezené v kanceláři.

Mentoring

Chceme, aby naši kolegové rostli s námi. I vám rádi pomůžeme a budeme vám předávat své znalosti a zkušenosti. Nemusíte se bát, u nás na to nebudete sami.

Stravenkový paušál

Nejen prací živ je člověk, svým zaměstnancům proto poskytujeme peněžitý příspěvek na stravování.

Služební byt

Pro mimopražské nabízíme možnost spolubydlení ve služebním bytě.

Služební auto

Vybraným pozicím nabízíme služební auto k pracovním i osobním účelům.

Ekologie a udržitelnost

Není nám jedno, jak naše společnost ovlivňuje životní prostředí. Děláme proto vše, abychom nejen minimalizovali dopady naší činnosti, ale také abychom životní prostředí aktivně chránili.

Naše stavby

S kým budete pracovat?

Kateřina Válková – foto
Kateřina Válková
Přípravářka staveb

Do KONSITu jsem nastoupila jako studentka 3. ročníku bakalářského studia ČVUT v Praze, Fakulty stavební. Z letní praxe se stala stálá brigáda, díky kolegům, kteří mě trpělivě učili, jsem po složení magisterských zkoušek mohla nastoupit jako hotová přípravářka. Práce v KONSITu mě poté zavedla na zajímavá místa. Přesvědčila jsem se, že i na stavbě může být čisté a důstojné prostředí pro práci.

David Zicha – foto
David Zicha
Ředitel divize

Do KONSITu jsem nastoupil před 18 lety jako technik. Po 9 letech praxe, kdy jsem sbíral zkušenosti od služebně starších ostřílených kolegů, jsem si udělal autorizaci v oboru pozemní stavby a pokračoval již jako hlavní stavbyvedoucí. Od té doby se změnilo mnohé, ale jedno zůstává stejné: Každodenní motivaci získávám díky spolupráci s novými lidmi, kteří mě posouvají stále dál. Jsem velice hrdý na to, že jsem dostal tu důvěru a od loňského roku můžu KONSIT reprezentovat z pozice ředitele divize 2.

Miroslav Zbuzek – foto
Miroslav Zbuzek
Stavbyvedoucí

V KONSITu působím už od roku 1981. Za více než 40 let praxe dokážu ocenit především tým lidí, na který se mohu spolehnout. Parťák, kterému mohu ve všem věřit, je k nezaplacení. S nadsázkou říkám, že do KONSITu už chodím jako domů, protože tu znám všechny a všechno úplně dokonale. Těší mě, že dělám práci, která je za mnou vidět. A že jí za ty roky je. Vlastně kam jdu, tam jsem něco dělal. Na to jsem pyšný.

Průběh výběrového řízení

1

Pošlete nám životopis

Zaujala Vás naše nabídka? Neváhejte a pošlete nám svůj životopis nebo zavolejte naší milé HR manažerce Zuzce Hámorské a domluvte se na dalším postupu.

2

Přijďte na osobní pohovor

Naše HR manažerka Vám domluví osobní pohovor. A jelikož máme opravdu osobní přístup bez ohledu na pozici, pohovor povedou generální ředitel Ing. Pavel Polcar nebo člen představenstva Ing. Jiří Urban.

3

Nebojte se zeptat

Na pohovoru se nebojte zeptat na vše, co Vás zajímá. Může se stát, že Vás zaujme i jiná pozice, nebo se domluvíte na zkušebním kolečku, abyste zjistili, kde je u nás právě to Vaše místo.

4

HR manažerka Mgr. Zuzana Hámorská

E: zuzana.hamorska@konsit.cz T: +420 724 006 204

Kde nás najdete?

Zaujali jsme vás? Podívejte se, koho hledáme.