V čem jsme jedineční? Kombinací rychlého dodání, „šití motorů na míru“ a inovativními řešeními. Motory dodáváme našim zákazníkům například pro oblast tisku, balírenství, zdravotnictví, zpracování materiálu, energetiky nebo robotiky. Brněnská výrobní hala je klíčovou pro vývojové inženýrství a přímou hlavní expedicí pro celý evropský trh. "Proudí" k nám investice a nové zakázky, úzce spolupracujeme s našimi kolegy v US a Číně, rosteme a věříme, že "Motion Matters - Na pohybu záleží".

FINANČNÍ ÚČETNÍ - možnost zaučení !!

V současné době hledáme účetní s alespoň dvěma lety praxe.

Chcete pracovat ve stabilní společnosti, být součástí výborného týmu, který drží při sobě?

Jste komunikativní a přátelský/á?

Pak hledáme právě Vás!

Nevadí, že neumíte, nebo že jste se nesetkal/a ještě se vším - zaučíme Vás!

NÁPLŇ PRÁCE:

  • Účtování režijních faktur přijatých
  • Bankovní výpisy, pokladna
  • Režijní faktury vystavené a dobropisy + přefakturace
  • Měsíční kontrola nevyfakturovaných objednávek
  • Kontrola sald dodavatelských a zákaznických
  • Komunikace s ostatními odděleními při kompletaci faktur k zaúčtování
  • Spolupráce během auditů
  • Měsíční závěrkové práce (dohady, atp.)
  • DPH + KH + SH + Intrastat, JSD
  • Měsíční rekonciliace svěřených účtů
  • Účtování mezd
  • Zákaznické a dodavatelské upomínky
  • Reporting

POŽADUJEME:

  • SŠ/VŠ vzdělání ekonomického zaměření
  • Znalost české účetní legislativy, orientace v daňové problematice, zejména v DPH, znalost celních předpisů
  • Praxe na obdobné pozici minimálně 2 roky
  • Znalost AJ alespoň na středně pokročilé úrovni (občasné telefonáty, častá e-mailová komunikace)
  • Velmi dobrá znalost MS Office
  • Logické uvažování, pečlivost a samostatnost

NABÍZÍME:

  • Flexibilní pracovní dobu
  • Kurzy cizích jazyků, odborné vzdělávání
  • Benefitní karta Edenred (příspěvek na sport, kulturu aj.)
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na stravování
  • Zvýhodněné firemní mobilní tarify
  • Výborná dostupnost z Brna – autobusová doprava z CTP

Společnost
Kollmorgen, s.r.o.
Adresa
Evropská 864, Modřice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Kafetérie, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Firemní akce
Zařazeno: Ekonomika a podnikové finance, Hlavní účetní, Finanční účetní, Účetní metodik
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Kollmorgen, s.r.o., Tereza Chudá