V čem jsme jedineční? Kombinací rychlého dodání, „šití motorů na míru“ a inovativními řešeními. Motory dodáváme našim zákazníkům například pro oblast tisku, balírenství, zdravotnictví, zpracování materiálu, energetiky nebo robotiky. Brněnská výrobní hala je klíčovou pro vývojové inženýrství a přímou hlavní expedicí pro celý evropský trh. "Proudí" k nám investice a nové zakázky, úzce spolupracujeme s našimi kolegy v US a Číně, rosteme a věříme, že "Motion Matters - Na pohybu záleží".

CUSTOMER SERVICE SPECIALIST

Chcete působit ve firmě, kde se všichni známe jménem, a Vy nebudete pouhé číslo v tabulkách?

Chcete pracovat na zákaznickém oddělení, kde Vaše činnost bude kreativní a každý den jiná?

Chcete nahlédnout pod pokličku výroby elektromotorů?

Přidejte se k nám!

Náplň práce:

Specialista péče o zákazníka je u nás kontaktní osobou pro zástupce našich dalších poboček, má na starosti přímý kontakt formou e-mailu, komunikace po telefonu, a zároveň zastupuje zákazníka uvnitř závodu - komunikuje s oddělením výroby, s plánováním výroby, se zásobováním, s technology a konstruktéry, kvalitáři, s logistikou apod. Prověřuje v závodě termín výroby požadované zakázky a poskytuje zákazníkovi zpětnou vazbu o možnostech dodání motoru.

Nabízíme:

  • zcela mimořádnou možnost osobního rozvoje a reálnou šanci kariérního postupu v koncernu
  • další školení a vzdělávání, možnost aktivního využívání cizích jazyků
  • příjemný a přátelský pracovní kolektiv
  • příspěvek na závodní stravování a penzijní připojištění
  • benefitní kartu Edenred
  • 5 týdnů dovolené
  • notebook, mobilní telefon
  • pružnou pracovní dobu

Požadavky:

  • SŠ, VOŠ nebo VŠ
  • nadstanadrdní znalost Excelu
  • analytické dovednosti, pečlivost a smysl pro detail
  • organizační dovednosti
  • nadprůměrné komunikační dovednosti
  • odolnost vůči stresu, schopnost rychlého rozhodování, pružnost
  • AJ slovem i písmem podmínkou

Společnost
Kollmorgen, s.r.o.
Adresa
Evropská 864, Modřice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá), Němčina (Středně pokročilá)
Benefity: Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Kafetérie, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Firemní akce
Zařazeno: Administrativa, Zákaznický servis, Administrativní pracovník, Pracovník help desku, Referent, Pracovník back office, Pracovník reklamačního oddělení
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Kollmorgen, s.r.o., Tereza Chudá