V čem jsme jedineční? Kombinací rychlého dodání, „šití motorů na míru“ a inovativními řešeními. Motory dodáváme našim zákazníkům například pro oblast tisku, balírenství, zdravotnictví, zpracování materiálu, energetiky nebo robotiky. Brněnská výrobní hala je klíčovou pro vývojové inženýrství a přímou hlavní expedicí pro celý evropský trh. "Proudí" k nám investice a nové zakázky, úzce spolupracujeme s našimi kolegy v US a Číně, rosteme a věříme, že "Motion Matters - Na pohybu záleží".

OPERÁTOR VÝSTUPNÍ KONTROLY - NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK 60.000,- Kč

Koho právě hledáme?

Jste pečlivý člověk s velmi dobrý zrakem? Chtěl byste se posunout v rámci výroby do oddělení kvality?

Jste manuálně zručný a máte alespoň základní znalosti s měřidly?

Hledáme pak právě Vás!

Co vás čeká:

  • Zajištění kvality odchozích výrobků
  • Výstupní kontrola motorů po mechanické a vizuální stránce: vzhled, lak, potlučení, aj.
  • Kontrola kvality po elektro stránce - měření odpor termistoru, izolační odpor, uzemnění aj.
  • Kontrola listu motoru, zda motor prošel mezioperační kontrolou
  • Balení hotového produktu
  • Evidence nalezených neshod

Co vyžadujeme:

  • Ochota pracovat ve 3-směnném provozu po - pá, 7,5 hodiny denně
  • Oceňujeme preciznost a nadšení pro práci a ochotu učit se
  • Zkušenosti s měřidly a čtení v technických výkresech výhodou
  • Kvůli vizuální kontrole je potřeba mít dobrý zrak
  • Vzhledem k manipulaci s těžkými výrobky je práce vhodná pouze pro muže

Příležitost přidat se k nám rádi dáme i šikovným absolventům. Tak neváhejte!

Kromě pravidelné mzdy nabízíme:

  • 5 týdnů dovolené
  • Čisté a nehlučné pracovní prostředí
  • Penzijní připojištění
  • Výbornou dostupnost, dopravu zdarma
  • Náborový příspěvek po půl roce 60 000 Kč
  • Systém doporučení kandidáta (až 60 000 Kč)
  • Dotovaná kantýna
  • Možnost využít zvýhodněných mobilních tarifů na 4 SIM kartách
  • Drogerie – krémy na ruce, solviny, mýdla, prací prostředky
  • Možnost zvyšování kvalifikace (jazykové kurzy, elektrokurzy, CNC kurzy)

A taky - jsme tady dobrá parta :-)

Společnost
Kollmorgen, s.r.o.
Adresa
Evropská 864, Modřice
Požadované vzdělání: Základní
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Plat
Plat: 25 200 – 34 599 Kč / měsíc
Zařazeno: Kvalita a kontrola jakosti, Řemeslné a manuální práce, Výroba a průmysl, Operátor výroby, Kontrolor, Kvalitář
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Kollmorgen, s.r.o., Tereza Chudá