Jsme japonská společnost a vyrábíme přední i zadní světlomety pro zákazníky Toyota, Nissan, Daimler, Renault apod.

SKLADNÍK / OPERÁTOR SKLADU S VZV

Máte oprávnění na VZV a praxi ve skladu? Zaskladnit paletu či připravit zboží k expedici pro vás není problém? Aktuálně rozšiřujeme počty kolegů ve skladu. Staňte se přímo kmenovým zaměstnancem naší společnosti. Nabízíme stabilní zaměstnání v čistém pracovním prostředí. Nástup dle dohody.

Co vás čeká?

Práce v třísměnném provozu s důrazem na přesnost a pečlivost. Čisté pracovní prostředíprostředí.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít?

Aktivní zkušenost v řízení VZV a prací ve skladu. Není nutné mít speciální vzdělání, pokud jste připraveni naučit se nové věci. Podmínkou je zdravotní způsobilost pro práci ve směnném provozu.

Co vám můžeme nabídnout?

Příspěvky na

  • stravování / stravenky
  • odpolední směny
  • dopravu
  • penzijní připojištění
  • dětské tábory

Bonus za 100% splnění docházkového fondu až 1800,- Kč měsíčně.

Indispoziční volno - Sick days, dovolená navíc.

Firemní doprava na směnný provoz z Mostu.

Těšíme se na vás!

Společnost
KOITO CZECH s.r.o.
Adresa
Na Astře 3001, Žatec
Požadované vzdělání: Základní
Plat
Plat: 26 500 – 30 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Příspěvek na dopravu, Stravenky/příspěvek na stravování, Zdravotní volno/sickdays, Firemní akce
Zařazeno: Doprava, logistika a zásobování, Řemeslné a manuální práce, Výroba a průmysl, Dělník, Operátor výroby, Skladník/manipulant
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.