Jsme japonská společnost a vyrábíme přední i zadní světlomety pro zákazníky Toyota, Nissan, Daimler, Renault apod.

VEDOUCÍ PROCESNÍCH INŽENÝRŮ LISOVNA

Máte zkušenosti s vedením menšího teamu a optimalizací výrobních procesů? Orientujete se ve výrobních procesech jako ryba ve vodě a zajímají vás nejnovější technologie? Hledáme
posilu na pozici vedoucího procesních inženýrů.

VAŠÍM ÚKOLEM BUDE

  • Vést tým procesních inženýrů lisovny.
  • Zajišťovat mapování a optimalizaci výrobních procesů, implementace protiopatření.
  • Zodpovídat za rychlé a úspěšné řešení reklamací, včetně navazujících analýz.
  • Analyzovat efektivitu výroby a provozu.
  • Podporovat implementaci nových projektů do sériové výroby na procesní úrovni.

CO BYSTE MĚLA/MĚL MÍT

  • SŠ, VŠ vzdělání technického směru výhodou, případně odpovídající praxi.
  • Zkušenost s vedením teamu.
  • Komunikativní znalost anglického jazyka.
  • Technické myšlení, samostatnost, spolehlivost, zodpovědnost a pečlivost.

NABÍZÍME

  • 27,50 Kč/oběd dotované stravování (polévka, hlavní jídlo, nápoj)
  • Příspěvek zaměstnavatele ve výši 1-3 % ze mzdy na penzijní připojištění
  • 3600 Kč rozpočet na benefity formou cafeterie (nákupy, zájezdy, sport, kultura, péče o zdraví…)
  • 4 týdny dovolené + dny navíc za odpracované roky (max. 5 týdnů)
  • 4 dny zdravotního volna (tzv. sickdays)
  • Roční bonus
  • Příspěvek na dopravu
  • Práce na plný úvazek na dobu neurčitou
  • Vzdělávací kurzy od dodavatelů technologií
  • Firemní akce (vánoční, týmové, rodinné, sportovní)

Společnost
KOITO CZECH s.r.o.
Adresa
Na Astře 3001, Žatec
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Příspěvek na dopravu, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Kafetérie, Zdravotní volno/sickdays, Firemní akce
Zařazeno: Kvalita a kontrola jakosti, Vrcholový management, Výroba a průmysl, Project Manager, Výrobní ředitel/manažer, Kvalitář, Ředitel/manažer nákupu, Provozní ředitel/manažer
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel