Jsme japonská společnost a vyrábíme přední i zadní světlomety pro zákazníky Toyota, Nissan, Daimler, Renault apod.

TECHNIK ÚDRŽBY/ELEKTRIKÁŘ

Výrazně rozšiřujeme počty výrobních zařízení a automatizace ve výrobě, proto hledáme nové kolegy, kteří se nebojí stále vzdělávat. Máte vyhláškou 50 min. paragraf 5? Připojte se k nám.

POŽADUJEME

  • Vzdělání elektro - vyhláška 50 Sb., § 5 NEBO praxe v údržbě a vzdělání vám zaplatíme
  • Spolehlivost, zodpovědnost a pečlivost
  • Samostatnost v práci
  • Důležitá je chuť učit se nové věci (roboti, automatizace, nové technologie…)
  • Manuální zručnost
  • Ochota pracovat na směny v nepřetržitém provozu

CO BUDETE DĚLAT

  • Odstraňovat poruchy na elektrické části elektronických zařízení.
  • Provádět preventivní údržbu a opravy zařízení.
  • Upravovat/seřizovat technologická zařízení.
  • Podílet se na analýze poruch.
  • Zodpovídat za technické prostoje zařízení.
  • Navrhovat technologická vylepšení zařízení.
  • A samozřejmě dodržovat bezpečnostní a interní předpisy a zásady.

NABÍZÍME

  • MZDA 33 000 – 37 000 Kč/měsíc
  • 26,50 Kč/oběd dotované stravování (polévka, hlavní jídlo, nápoj) + stravenky k tomu
  • Příspěvek zaměstnavatele ve výši 1-3 % ze mzdy na penzijní připojištění
  • 3 600 Kč rozpočet na benefity formou cafeterie (nákupy, zájezdy, sport, kultura, péče o zdraví…)
  • 21 dnů dovolené + dny navíc za odpracované roky (max. 25 dnů)
  • 4 dny zdravotního volna (tzv. sickdays)
  • Roční bonus
  • Příspěvek na dopravu
  • Práce na plný úvazek na dobu neurčitou
  • Vzdělávací kurzy od dodavatelů technologií
  • Firemní akce (vánoční, týmové, rodinné, sportovní)

Společnost
KOITO CZECH s.r.o.
Adresa
Na Astře 3001, Žatec
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Plat
Plat: 33 000 – 37 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Příspěvek na dopravu, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Kafetérie, Zdravotní volno/sickdays, Firemní akce
Zařazeno: Elektrotechnika a energetika, Technika a vývoj, Výroba a průmysl, Technik
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.