Jsme součástí silné nadnárodní skupiny KION Group, která patří mezi přední světové dodavatele vysokozdvižných vozíků, skladových vozíků a řešení pro dodavatelské řetězce ve více než 100 zemích světa. V našem závodě v Ostrově u Stříbra vyrábíme a montujeme vysokozdvižné vozíky značek Linde a Still. Jsme stabilní zaměstnavatel, neustále rosteme a rozšiřujeme naše týmy o nové kolegy.

Mistr montáže

Co vás čeká

  • řízení a organizace výroby na přiděleném pracovišti v souladu s normami v oblasti produktivity a kvality
  • personální řízení přímých podřízených (cca 40 pracovníků), např. organizace práce a pracovní doby, motivace, hodnocení pracovního výkonu a zvyšování kvalifikace
  • dohled nad dodržováním směrnic a standardů společnosti
  • výrobní reporting
  • spolupráce na přípravě a optimalizaci výroby

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

  • vyučení v technickém oboru
  • předchozí praxe min. 3 roky na obdobné pozici ve výrobní společnosti (zkušenost z automotive výhodou)
  • základní znalost práce na PC (MS Office)
  • základní orientace v pracovním právu
  • schopnost vést kolektiv
  • dobré komunikační a organizační dovednosti
  • odolnost vůči stresu

Co vám můžeme nabídnout

  • práci ve stabilní výrobní společnosti s mezinárodním zázemím
  • možnost kariérního růstu
  • atraktivní finanční ohodnocení a benefitní systém společnosti (bonusy na Vánoce a dovolenou, stravování zdarma, Cafeterie, věrnostní bonusy, příspěvek na dopravu a mnoho dalších)
  • firemní a společenské akce

Společnost
KION Stříbro
Adresa
Kostelec – Ostrov u Stříbra
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Pokročilá) nebo Slovenština (Pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Příspěvek na dovolenou, Mobilní telefon, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Příspěvek na dopravu, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Kafetérie, Firemní akce, 13. plat, Rozjezd zcela nového projektu
Zařazeno: Výroba a průmysl, Mistr
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

KION Stříbro, Lenka Havranová