Společnost Kingspan vyvíjí energeticky účinné izolace a stavební řešení pro projekty po celém světě. Skupina Kingspan je zastoupena v přibližně 60 zemích a zaměstnává více než 15 000 zaměstnanců.
Staňte se součástí naší globální společnosti a utvářejte svou i naši budoucnost!

Pracovník technického servisu

Koho hledáme?

Chceš se stát technickým specialistou ve svém oboru a neustále se v něm zdokonalovat?

Pokud máte přehled o stavebnictví, materiálech a rozumíte základům stavební fyziky, potom jsi ten koho hledáme.

Jaká bude náplň vaší práce?

  • Budete řešit veškeré technické požadavky týkající se návrhu opláštění, podhledů a střech ze sendvičových panelů.
  • Naučíte se pracovat s programy pro stanovení zatížení a ověření statické únosnosti sendvičových panelů
  • Součástí pracovní náplně je návrh našich výrobků pro konkrétní potřeby projektu, a to z pohledu požární odolnosti, únosnosti a tepelně-technických, případně dalších parametrů.
  • Podílíme se na dalším vývoji, rozvoji a certifikaci našich produktů podle aktuálních potřeb trhu.
  • Úzce spolupracujeme s Českým a Slovenským obchodním týmem, rovněž často komunikujeme i s ostatními divizemi Kingspan v rámci Evropy i celosvětově.

Jaké dovednosti a schopnosti potřebujete?

  • SŠ/VŠ vzdělání stavebního (případně technického) zaměření - ideálně obor pozemní stavby
  • MS Office, AutoCad (základní znalost), výhodou je práce v Revit nebo jiných BIM programech
  • čtení a tvorba výkresové dokumentace
  • komunikativnost, týmová spolupráce, flexibilita, sebemotivace
  • anglický jazyk na komunikativní úrovni

Co vám nabízíme?

  • Práci v příjemném kolektivu v úspěšné nadnárodní společnosti – divize sendvičové panely ČR
  • Odborná školení a možnost dalšího vzdělávání, možnost osobního rozvoje
  • Jazykové vzdělávání s rodilými mluvčími
  • Možnost realizace vlastních nápadů a projektů
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • 5 týdnů řádné dovolené
  • Firemní kantýna a stravování s výraznou firemní dotací.
  • Sodexo Cafeteria – měsíční příspěvek firmy na stravování a volnočasové aktivity, který utratíte podle svého uvážení.

Společnost
Kingspan a.s.
Adresa
Vážní 465, Hradec Králové – Pouchov
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Dovolená 5 týdnů, Závodní stravování, Kafetérie, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas
Zařazeno: Stavebnictví a reality, Technik ve stavebnictví
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Kingspan a.s., Lenka Balíková
722 960 916
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.