Společnost Kingspan a.s., přední evropský výrobce izolačních a zateplovacích panelů, hledá pro svůj tým divize Kingspan a.s., kolegyni/kolegu na pozici

Finanční controller

Náplň práce

- tvorba divizních KPI report

- příprava forecastu a budgetu

- spolupráce při konsolidaci divizních dat

- spolupráce s interním auditem

- úzká spolupráce s kontrolory v rámci divize

- další analýzy

Požadavky

- VŠ vzdělání ekonomického směru

- min. částečná praxe na obdobné pozici (finanční analytik, controlling, reporting)

- odborné zkušenosti ze zahraniční firmy výhodou

- hledáme aktivního kolegu se smyslem pro finance, který se chce v této oblasti dále rozvíjet

- pokročilá znalost anglického jazyka

- znalost MS Office – především Excel

- znalost SAP, BW výhodou

- ŘP sk. B - aktivní řidič – pro případné služební cesty

Nabízíme

- stabilní práci v úspěšné nadnárodní společnosti

- možnost dalšího kariérního růstu

- prohloubení znalostí financí ve všech směrech a rozšíření praxe

- možnost spolupráce na nových akvizicích v rámci naší společnosti

- možnost dalšího vzdělávání – ACCA, jazykové kurzy

- práci v mladším kolektivu

- zaměstnanecké bonusy

- služební notebook a telefon

- 5 týdnů dovolené

- Sodexo Cafeterie

- příspěvek na stravování

Společnost
Kingspan a.s.
Adresa
Vážní 465, Hradec Králové – Pouchov
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Benefity: Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Dovolená 5 týdnů, Závodní stravování, Kafetérie, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Firemní akce
Zařazeno: Ekonomika a podnikové finance, Finanční analytik, Financial Controller
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Kingspan a.s., www.kingspanprace.cz, Martina Pavlovcová
725 939 725