Společnost Kingspan a.s., přední evropský výrobce izolačních a zateplovacích panelů, hledá pro svůj tým divize Kingspan a.s., kolegyni/kolegu na pozici

Finanční controller

Náplň práce

- tvorba divizních KPI report

- příprava forecastu a budgetu

- spolupráce při konsolidaci divizních dat

- spolupráce s interním auditem

- úzká spolupráce s kontrolory v rámci divize

- další analýzy

Požadavky

- VŠ vzdělání ekonomického směru

- min. částečná praxe na obdobné pozici (finanční analytik, controlling, reporting)

- odborné zkušenosti ze zahraniční firmy výhodou

- hledáme aktivního kolegu se smyslem pro finance, který se chce v této oblasti dále rozvíjet

- pokročilá znalost anglického jazyka

- znalost MS Office – především Excel

- znalost SAP, BW výhodou

- ŘP sk. B - aktivní řidič – pro případné služební cesty

Nabízíme

- stabilní práci v úspěšné nadnárodní společnosti

- možnost dalšího kariérního růstu

- prohloubení znalostí financí ve všech směrech a rozšíření praxe

- možnost spolupráce na nových akvizicích v rámci naší společnosti

- možnost dalšího vzdělávání – ACCA, jazykové kurzy

- práci v mladším kolektivu

- zaměstnanecké bonusy

- služební notebook a telefon

- 5 týdnů dovolené

- Sodexo Cafeterie

- příspěvek na stravování

O firmě

Kingspan a.s.

Společnost Kingspan je jedničkou na trhu nízkoenergetických stavebních systémů. Po celém světě zaměstnává 13 tisíc lidí. Kingspan velmi dbá na dopady výroby na životní prostředí, proto neustále usiluje o redukci emisí skleníkových plynů, energetickou soběstačnost budov a redukci dopadů činnosti firmy i u svých dodavatelů. Náš desetiletý program Planet Passionate si klade nemalé cíle pro udržitelné stavebnictví. Záleží nám na planetě, záleží nám na každém člověku.

Adresa
Vážní 465, Hradec Králové – Pouchov
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Benefity: Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Dovolená 5 týdnů, Závodní stravování, Kafetérie, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Firemní akce
Zařazeno: Ekonomika a podnikové finance, Finanční analytik, Financial Controller
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Kingspan a.s., www.kingspanprace.cz, Martina Pavlovcová
725 939 725