Fima KEESTRACK - CZ, s. r. o.
Výrobní program firmy se v současné době orientuje na výrobu mobilních třídících a drtících zařízení značky Keestrack, které prodává do celého světa. Výrobky se vyznačují vysokou kvalitou a variabilitou využití. Ročně opustí brány podniku více jak 300 strojů v různých provedeních.

Posláním firmy je nabízet takové řešení a služby, které uspokojí potřeby současných i budoucích zákazníků. Vyrábět bez negativního dopadu na životní prostředí a soustředit se na kvalitu výroby.

Grafik/Grafička -zástup za mateřskou a rodičovskou dovolenou

Náplň práce
* grafické zpracování a tvorba návodů pro obsluhu třídících/drtících strojů
* fotografování veškerých dílů stroje a jejich následné upravování ve PhotoShopu
* grafické zpracování úkolů dle požadavků vedení
* komunikace s nadřízenými

Požadujeme
* středoškolské vzdělání
* uživatelská práce v programu CorelDraw
* základy programu PhotoShop
* zkušenost s fotografováním, úpravou fotografií výhodou
* grafické cítění, smysl pro detail
* znalost AJ na komunikatvní úrovni
* samostatnost, flexibilita, pracovitost, zodpovědnost

Nabízíme
* zázemí dynamické a prosperující zahraniční společnosti
* nástupní mzda od 130,- Kč
* měsíční prémie
* stravenky
* odměna za doporučení nového zaměstnance
* jazykové vzdělávání

Společnost
KEESTRACK - CZ, s. r. o.
Adresa
Pískoviště 1663/1, Šternberk
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá)
Plat
Plat: 22 000 – 25 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Firemní akce
Zařazeno: Strojírenství
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná pro absolventy.