KANTAR CZ s.r.o.

Kantar rozumí lidem. Ví, jak se rozhodují, co je v jejich rozhodování ovlivňuje, co je v životě motivuje a v neposlední řadě, jaké jsou jejich potřeby ve vztahu k různým kategoriím výrobků a služeb. Jsme jedna z největších výzkumných agentur na trhu, poskytujeme klientům služby postavené na spolehlivých datech, světovém know-how a na lidech, kteří patří ke špičce ve svém oboru. Po celém světě Kantar zaměstnává 28 000 lidí ve více než 75 zemích světa. V Kantar CZ jich pracuje necelá stovka.

Proč k nám?

Neustále inovujeme

Zdaleka to už není jen o sběru dat a jejich interpretaci. Dobře víme, jak moc je důležité zachovat si otevřenou mysl. Pravidelně přicházíme s technologickými inovacemi, používáme ve své práci pokročilou analytiku a umělou inteligenci. Celou řadou klientů jsme také vnímáni jako konzultační společnost se silným technologickým zázemím.


Záleží nám na lidech

Za našim úspěchem stojí výjimeční lidé na různých pozicích, bez nich v tak náročném oboru nelze fungovat. Nabízíme jim proto velkou míru flexibility pokud jde o práci na zkrácený úvazek, práci mimo kancelář i samotnou pracovní dobu. Kromě flexibility dbáme na to, aby se u nás lidé cítili dobře, podporujeme jejich vzděláni, osobní rozvoj a péči o jejich duševní pohodu. Rozumíme termínu „work-life“ balanc a máme za to, že to bez něho není dlouhodobě udržitelné.Udržitelnost a společenská odpovědnost jsou pro nás důležité, proto podporujeme celou řadu veřejně prospěšných a charitativních projektů.


Zůstáváme neformální

Ačkoliv se jedná o globální firmu se vším, co k tomu patří, atmosféra v kanceláři je spíše neformální. Nemáme předepsaný dresscode, striktně danou hierarchii. Lidi táhnou za jeden provaz, “nemydlí” si navzájem schody ve jménu kariérního růstu. Profesní růst je organický a zcela přirozený.


Daří se nám a hledáme posily

I v pohnuté době, která se neustále promítá do našich životů, rosteme a hledáme na palubu nové kolegy. Úspěšní kandidáti jsou lidé přirozeně zvídaví, pracovití, rádi hledají odpovědi na otázky, chtějí rozumět souvislostem, učit se novému, pracovat na sobě a jsou otevření ke změnám, kterým se v dnešním světě nelze vyhnout.

Benefity

25 dní dovolené

2 dobrovolnické dny

Stravenky

Cafeteria

Hybridní model práce

Přípěvek na penzijní připojištění

Multisport

LinkedIN Learning Licence

Employee Assistance Program

Kde nás najdete?

Zaujali jsme vás? Podívejte se, koho hledáme.