Jungheinrich je mezinárodní společnost, která je špičkovým dodavatelem manipulační techniky, regálových systémů a komplexních řešení pro intralogistiku. Na trhu v České republice působíme více než 25 let a patříme mezi 3 největší hráče. K našim vozíkům nabízíme také kvalitní servis prostřednictvím naší husté servisní sítě, která čítá 140 mobilních dílen po celé ČR a 2 servisních pracovišť v Modleticích a Hněvotíně.

Mezi zákazníky Jungheinrichu patří renomované mezinárodní i ryze české firmy např. Škoda Auto, DHL, Continental, Foxconn, Hopi, Hornbach.

Z důvodu rozšiřování týmu produktových specialistů servisu hledáme spolupracovníka do naší společnosti v Modleticích u Prahy na níže uvedenou pozici.

PRODUKTOVÝ SPECIALISTA – VYSOKOZDVIŽNÉ VOZÍKY (m/ž)

Náplň práce:

  • realizace produktových školení jak pro stávající, tak i pro nové servisní techniky společnosti Jungheinrich
  • příprava koncepce, náplně a organizace kurzů, vč. zajištění učebních materiálů a pomůcek
  • hodnocení kurzů za účelem posouzení jejich efektivity a znalostí účastníků kurzu
  • sledování nových trendů a postupů
  • aktivní spolupráce s centrálním oddělením kvality a tréninku v Německu
  • technická podpora servisních techniků v terénu

Požadujeme:

  • SŠ vzdělání, výhodou - vzdělání technického směru
  • znalost anglického nebo německého jazyka na komunikativní úrovni
  • dobré komunikační dovednosti, vč. schopnosti vysvětlit a předat informace
  • prezentační schopnosti
  • smysl pro týmovou spolupráci
  • samostatnost a spolehlivost

Nabízíme Vám:

  • osobní automobil i k soukromému používání
  • odpovídající platové ohodnocení
  • firemní benefity, vč. 5 týdnů dovolené
  • stabilní pracovní místo v úspěšné a prosperující společnosti
  • zahraniční školení a úzkou spolupráci přímo s centrálou v Hamburku
  • velkou míru samostatnosti a zodpovědnosti, prostor na realizaci vlastních nápadů
  • možnost profesního růstu
  • důkladné zaškolení

Vážné zájemce prosíme o zaslání strukturovaného životopisu, fotografie a průvodního dopisu našemu personálnímu poradci, společnosti Catro, která exkluzivně vede toto výběrové řízení. Všem kandidátům zasíláme vyrozumění o výsledku výběrového řízení prostřednictvím našeho interního systému.

klíčová slova: trenér, školitel, produktový specialista, product specialist, školitel technických produktů, produktový trenér, trenér technických produktů, produktový školitel, logistika, logistik, logistics, handling, manipulace, logistické vybavení, logistické systémy, manipulační technika, vysokozdvižný vozík, strojírenství, Machine, průmysl, skladování

Společnost
Jungheinrich (ČR) s.r.o.
Adresa
Praha
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá) nebo Němčina (Mírně pokročilá)
Benefity: Firemní akce, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Vlastní organizace náplně práce, Příspěvek na vzdělání, Vzdělávací kurzy, školení, Dovolená 5 týdnů, Bonusy/prémie, Auto i pro soukromé účely, Mobilní telefon, Notebook, Občerstvení na pracovišti, Stravenky/příspěvek na stravování
Zařazeno: Prodej a obchod, Vzdělávání a školství, Marketing, Trenér/školitel, Trenér obchodních dovedností, Product Specialist, Product Manager
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

CATRO spol. s r.o., Martina Masařová
+420 224 810 393, mob. 601 222 331