Společnost Johnson Controls spoléhá na vaše schopnosti a nadání. Podporujeme poslání našich zákazníků. Společně vytváříme svět, který je bezpečný, pohodlný a udržitelný. Naše různorodé týmy zaměstnanců po celém světě přicházejí s inovativními a komplexními řešeními pro to, aby města byla propojenější, budovy inteligentnější a naše životní prostředí komfortnější a bezpečnější. Jde nám o zlepšování výsledků našich obchodních partnerů. Budoucnost potřebuje váš talent. Budoucnost potřebuje právě vás.

Specialista technické podpory

Co bude cílem Vaší pozice

Jako součást týmu Servisu průmyslového chlazení budete zodpovědní za technickou podporu servisního oddělení, koordinaci servisních prací a zajištění procesu objednávek náhradních dílů

Jaká bude Vaše náplň práce

  • Technická podpora servisního oddělení, specifikace a objednávky náhradních dílů pro technologii průmyslového chlazení (kompresory, bezpečnostní prvky, řídicí systémy, armatury…)
  • Komunikace s výrobním závodem v zahraničí
  • Specifikace a tvorba cenových nabídek pro zákazníky, příprava podkladů pro obchodníky
  • Koordinace a plánování servisních prací, kontrola pracovních výkazů, příprava podkladů pro fakturaci
  • Péče o zákazníky
  • Administrace servisních smluv
  • Jednání s místními a zahraničními dodavateli
  • Řešení reklamací
  • Sledování nákladů a výnosů jednotlivých objednávek
  • Evidence a objednávání zboží v ERP systému

Co od Vás očekáváme

Podmínkou

  • Ukončené středoškolské vzdělání
  • Uživatelská znalost MS Office, zejména Excel na pokročilé úrovni (matematické funkce, kontingenční tabulky)
  • Středně pokročilá angličtina slovem i písmem (rychlé a bezproblémové vyřizování emailové komunikace s výrobami, komunikace uvnitř společnosti)
  • Schopnost stanovit si priority
  • Orientace na zákazníka
  • Odolnost vůči stresu
  • Týmový hráč (aktivní spolupráce s ostatními kolegy v týmu a s dalšími odděleními společnosti)
  • Ochota a schopnost rychle se naučit problematiku daného oboru
  • ŘP sk. B – aktivní řidič (občasné výjezdy za zákazníky)

Výhodou

  • Technické vzdělání (elektro, strojní)
  • Orientace v technologiích průmyslového chlazení
  • Předchozí zkušenost na obdobné pozici

Nabízíme

  • Zajímavé zaměstnání v perspektivním oboru
  • Moderní pracovní prostředí blízko metra C
  • Možnost občasné práce z domova a řadu dalších benefitů

O firmě

Johnson Controls Building Solutions, spol. s r.o.

Společnost Johnson Controls je globální technologický a průmyslový lídr poskytující své služby široké škále zákazníků ve více než 150 zemích světa. Náš závazek týkající se udržitelnosti pochází z doby vzniku naší společnosti v roce 1885, kdy byl vynalezen první elektrický pokojový termostat. Naším cílem je pomáhat zákazníkům uspět a vytvářet vyšší hodnotu pro naše akcionáře. Strategicky se přitom soustředíme na naše budovy a platformy pro zvyšování energie.

Adresa
Líbalova 2348/1, Praha – Chodov
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce
Zařazeno: Elektrotechnika a energetika, Strojírenství, Technika a vývoj
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Johnson Controls Building Solutions, spol. s r.o., Petra Podstawková
Líbalova 1/2348, 14900 Praha 4, Česká republika