Společnost Johnson Controls spoléhá na vaše schopnosti a nadání. Podporujeme poslání našich zákazníků. Společně vytváříme svět, který je bezpečný, pohodlný a udržitelný. Naše různorodé týmy zaměstnanců po celém světě přicházejí s inovativními a komplexními řešeními pro to, aby města byla propojenější, budovy inteligentnější a naše životní prostředí komfortnější a bezpečnější. Jde nám o zlepšování výsledků našich obchodních partnerů. Budoucnost potřebuje váš talent. Budoucnost potřebuje právě vás.

EHS koordinátor/ka

Co bude cílem Vaší pozice

Vyhledávat rizika na pracovištích a pracovat na jejich minimalizaci. Identifikovat nedostatky či nesoulad s právními či korporátními požadavky a zajišťovat nápravná opatření.

Jaká bude Vaše náplň práce

  • Kompletní zastřešení problematiky BOZP, požární ochrany, ochrany životního prostředí a energetiky
  • Školení zaměstnanců
  • Aktualizace dokumentace
  • Zpracování reportů
  • Šetření incidentů
  • Zodpovědnost za ISO 14001, ISO 45001 a ISO 50001
  • Identifikace rizik a zavádění preventivních opatření
  • Implementace a koordinace EHS programů
  • Příprava a účast na auditech a kontrolách

Co od Vás očekáváme

  • VŠ vzdělání
  • Předchozí praxe v mezinárodní výrobní společnosti
  • Odborné znalosti uvedených oblastí
  • Středně pokročilá znalost AJ (slovem i písmem)
  • Práce na PC – kancelářský balík MS Office
  • Pokročilé komunikační a organizační dovednosti
  • Schopnost zavádět a prosazovat změny

Nabízíme

  • Stabilní práci v čistém a bezpečném prostředí uznávané celosvětové společnosti
  • Možnost zkráceného úvazku (flexibilní pracovní doby)
  • 13. plat 4x do roka
  • 14. plat (formou ročního bonusu)
  • Příspěvek na dopravu až 800 Kč
  • Dotované obědy (jídelna je přímo v areálu firmy)
  • Příspěvek na penzijní/životní připojištění - již po zkušební době
  • Zvýhodněné tarify mobilního operátora
  • Bonus za doporučení vhodného kandidáta
  • Propracovaný zaškolovací proces
  • Přátelský kolektiv
  • Další benefity (po zaškolení možnost občasné práce z domova, očkování proti chřipce, příspěvek na zdraví, sport, kulturu)

Společnost
Johnson Controls Building Solutions, spol. s r.o.
Adresa
Osvobození 363, Ráječko
Požadované vzdělání: Bakalářské
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Firemní akce, Možnost občasné práce z domova, Dovolená 5 týdnů, Zdravotní volno/sickdays, 13. plat, Bonusy/prémie, Příspěvek na dopravu, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Mobilní telefon, Notebook, Závodní stravování
Zařazeno: Ostraha a bezpečnost, Výroba a průmysl, Elektrotechnika a energetika, Technik BOZP, Technik požární ochrany
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Johnson Controls Building Solutions, spol. s r.o., Petra Podstawková
Líbalova 1/2348, 14900 Praha 4, Česká republika