Ve společnosti Johnson Controls formujeme budoucnost, abychom vytvořili bezpečný, pohodlný a udržitelný svět. Týmy našich pracovníků po celém světě přicházejí s inovativními a komplexními řešeními pro to, aby města byla propojenější, budovy inteligentnější a vozidla ještě účinnější. Se zápalem vylepšujeme způsoby, jakými lidé po celém světě žijí, pracují a hrají si. Budoucnost vyžaduje odvážné nápady, podnikatelské smýšlení a spolupráci bez ohledu na hranice. Potřebujete kariéru zaměřenou na budoucnost. Budoucnost potřebuje právě vás.

EHS koordinátor

Pro výrobní závod Johnson Controls v Ráječku hledáme kandidáty/ky na pozici EHS Koordinátor/ka

Co bude Vaším úkolem

  • Zastřešení problematiky BOZP, PO a ochrany ŽP
  • Systém školení
  • Účast na auditech
  • Zodpovědnost za kontroly orgánů státní správy
  • Implementace ISO norem
  • Aktualizace dokumentací
  • Zpracování reportů

Co od Vás očekáváme

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • Praxe z obdobné pozice ve výrobní společnosti
  • Znalost AJ na pokročilé úrovni
  • Ochotu dále se vzdělávat
  • Velmi dobré komunikativní a organizační schopnosti

Co Vám nabízíme

  • Zajímavou práci v prostředí globální technologické společnosti
  • 13. plat 4x do roka
  • 14. plat (roční bonus)
  • Příspěvek na dopravu až 800 Kč
  • Flexibilní pracovní dobu / možnost zkráceného úvazku
  • Dotované obědy (jídelna je přímo v areálu firmy)
  • 5 týdnů dovolené

Společnost
Johnson Controls Building Solutions, spol. s r.o.
Adresa
Osvobození 363, Ráječko
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Příspěvek na dopravu, Dovolená 5 týdnů, Závodní stravování, Občerstvení na pracovišti, Firemní akce, 13. plat
Zařazeno: Administrativa, Kvalita a kontrola jakosti, Ostraha a bezpečnost, Specialista ISO, Technik BOZP, Technik požární ochrany
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel