Po zaškolení v Praze relokace do naší pobočky v UK (Londýně), nebo USA.

Co budete dělat:

  • pracovat na zákaznických projektech v oblasti integrace dat,
  • analyzovat business požadavky zákazníka,
  • vymýšlet technicky náročná řešení v našem ETL nástroji CloverETL,
  • propojovat datové systémy,
  • navrhovat strategie integrace mezi různými systémy,
  • implementovat BI řešení,
  • pracovat s různými technologiemi (CloverETL, všechny myslitelné DTB, Linux/Unix, REST a SOAP webové služby, XML, Java atd.),
  • komunikovat se zákazníky v angličtině.

Váš ideální profil:

  • jste komunikativní,
  • znáte libovolné ETL,
  • znáte Linux/Unix,
  • pracoval/a jste s databázemi (SQL / Oracle),
  • máte povědomí o programovacích jazycích – čtení, algoritmizace - např. v shellu, Javě, PHP apod.,
  • máte obecný přehled v IT,
  • rádi používáte angličtinu (min B2),
  • výhodou zkušenost s BI,
  • jste ochotní příležitostně cestovat.

Co nabízíme:

  • po zaškolení možnost přesunu do jedné z našich poboček do Londýna, Washingtonu DC,
  • spolupráce s Akademií věd, univerzitami,
  • rozšiřování znalostí v IT technologiích,
  • respekt k Vašemu osobnímu životu,
  • neformální firemní kulturu,
  • pružnou pracovní dobu,
  • 5 týdnů dovolené + 3 sickdays ročně,
  • stravenky,
  • odborná a jazyková školení,
  • balíček benefitů (příspěvek na dovolenou, sport, kulturu).

Kdo jsme

Úspěšná česká společnost zabývající se vývojem vlastní enterprise platformy pro datovou integraci – CloverETL a řešením složitých datových problémů za využití naší technologie.
Máme zákazníky na pěti kontinentech, v odvětvích jako finance, zdravotnictví, telekomunikace, IT atd.
Působíme v Praze, Brně, Ostravě, Londýně a Washingtonu.

Klíčová slova:
ETL Senior Consultant, Senior Consultant, Data Integration Consultant, ETL, ETL nástroje, integrace dat, transformace dat, migrace dat, validace dat, ETL Consultant, zpracování dat, Senior Consultant, Konzultant, DTB, databáze

Společnost
JAVLIN, a.s
Adresa
Vinohradská 1597/174, Praha – Vinohrady
Londýn, Velká Británie a Severní Irsko
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá)
Benefity: Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zdravotní volno/sickday, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Účast na zahraničních konferencích
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, IS/IT: Správa systémů a HW, IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, IT analytik, IT konzultant
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

JAVLIN, a.s, Lenka Belancová