Trainee, stáže, brigády

Chcete získat praxi? Chcete se naučit něčemu novému? Chcete vědět, jak to funguje v praxi? Chcete získat zkušenosti z mezinárodní firmy? Chcete poznat zajímavý produkt?

Hledáme studenty vysokých škol z oboru Kvalita.

Nabízíme placené stáže. Docházka 2 - 3x týdně (dle domluvy). Máme zájem o dlouhodobou spolupráci s výhledem na budoucí spolupráci. Budeme se Vám věnovat, naučíme Vás novým věcem.

Co Vás čeká:

Zapojíme Vás do programu bezpečnosti a ochrany zdraví při práci
Správa interních předpisů dle legislativních a korporátních požadavkům dle technického manuálu
Zapojíte se do zajímavých projektů pro posílení kultury Bezpečnost na prvním místě
Spolupráce na ekologii

Co požadujeme:

Aktivní přístup
Znalost práce na PC - MS Office
Student oboru BOZP
Zájemci zasílejte svůj životopis.

O firmě

ITT Holdings Czech Republic s.r.o.

ITT je americká společnost, která má rozmanitou historii. Firma již od roku 1920 patří mezi významné výrobce v široké škále odvětví. Byla založena dvěma bratry a původní název byl International Telephone & Telegraph. Zkratka ITT se používá od roku 1958. Historie ITT v České republice sahá do roku 2008, kdy byla společnost v Ostravě založena a díky úsilí prvních zaměstnanců spustila v březnu roku 2009 výrobu brzdových destiček. Určitě stojí za zmínku, že je to jediná pobočka v rámci ČR.

Adresa
Na Rovince 913, Ostrava – Hrabová
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Sleva na firemní výrobky/služby, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Příspěvek na dopravu, Dovolená 5 týdnů, Závodní stravování, Občerstvení na pracovišti, 13. plat
Zařazeno: Zemědělství, lesnictví a ekologie, Ekolog
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: dohoda o pracovní činnosti
Zadavatel: Zaměstnavatel

Praxe a stáže, trainee programy.

ITT Holdings Czech Republic s.r.o., Martina Gulas
+420 597 404 330