O nás
company profile cover

ITjobs, s.r.o.

Jsme ITjobs. Partneři při hledání IT talentů. Na IT trhu působíme jako recruitment agentura už přes 25 let. S našimi kandidáty, stejně jako s klienty, budujeme dlouhodobou spolupráci založenou na partnerství, důvěře a individuálním přístupu.

Ve zkratce o nás:
IT nábor

specializace

25+

počet let na trhu

tisíce

spokojených ajťáků i firem

Proč spolupracovat právě s námi?

Pro uchazeče

Proč využít při hledání práce služeb naší personální agentury

Pro firmy

Jsme personální agentura specializující se na oblast informačních technologií. Už od roku 1996 nabízíme svým klientům pomoc při vyhledávání IT specialistů. Pomůžeme Vám s hledáním zaměstnanců na hlavní pracovní poměr, plný i zkrácený úvazek. Seznámíme Vás s aktuální situací na trhu práce a našimi průzkumy ohledně platů a benefitů.

Výhody spolupráce s naší agenturou

Koho hledáme?

Do 2 týdnů dostanete odpověď

Do 2 týdnů dostanete odpověď

O této společnosti díky našim systémům víme, že od ní nejméně 80 % kandidátů dostane odpověď velmi rychle, tj. do 2 týdnů.

Go developer (8021)

Přidáno včera
Odpověď do 2 týdnůMožnost občasné práce z domova
  • ITjobs, s.r.o.
  • Brno
Zobrazit volná místa

S kým budete spolupracovat?

Monika Pernicová – foto

Monika Pernicová

Recruitment Consultant

Jana Müllerová – foto

Jana Müllerová

Recruitment Manager

Pavla Buráňová – foto

Pavla Buráňová

Recruitment Consultant

Průběh výběrového řízení
1
Zaujala Vás pracovní pozice?

Skvělé! Nejsnazší způsob, jak se s námi spojit, bude přímá reakce na inzerát. Uvítáme CV v češtině i angličtině. Pokud chcete vyzdvihnout svůj zájem o pozici, můžete přidat i kratší motivační dopis.

2
První kontakt s Vámi

Poté, co projdeme Vaše CV a porovnáme potřebné dovednosti s Vašimi zkušenostmi, se s Vámi spojíme telefonicky či přes email. Nelekejte se, možná se Vám ozveme ještě i s některými doplňujícími dotazy, abychom se s předstihem ujistili, že nebudeme plýtvat Vaším časem. Jestliže jste pro pozici vhodným kandidátem, domluvíme společný pohovor. Pokud se na pozici z různých důvodů nehodíte, budeme vás informovat a předáme Vám alespoň krátké odůvodnění vztažené ke konkrétní pozici.

3
Pohovor s námi

Zpravidla se jedná o cca 40 minut dlouhý telefonát či setkání přes Google Meet, při kterém probereme Vaše preference, dále Vám představíme pozici i společnost, pro kterou se pozice obsazuje, a pobavíme se o Vašich zkušenostech. Pokud bychom měli v šuplíku více vhodných pozic, s radostí Vám je taktéž představíme. Na pohovor u nás se nemusíte nijak zvlášť chystat, jedná se o rozhovor, nikoliv testování znalostí. Pokud byste se za námi chtěli stavit osobně, v Brně na Baštách máme dveře otevřené.

4
Co se děje po pohovoru?

Naše spolupráce pokračuje i po pohovoru. Naším úkolem je prezentovat Vás v dané firmě a zabezpečit následnou komunikaci mezi Vámi a společností, tedy domlouvat jednotlivá kola výběrového řízení a zajišťovat zpětnou vazbu. Celou dobu o Vás bude pečovat Vaše konzultantka, na kterou se můžete s čímkoliv obracet.

5
Firma má o Vás zájem. Jaký je další postup?

Výborně! Rádi Vám předáme konkrétní znění nabídky ze strany firmy, případně pomůžeme se zjištěním jakýchkoliv podrobností, které by Vás zajímaly. Po akceptaci pracovní nabídky následuje podpis pracovní smlouvy, kterou uzavíráte přímo s danou společností.

6
Máte nové zaměstnání!

Gratulujeme! Tímto naše spolupráce končí. Nicméně rádi se s Vámi po nějaké době spojíme, abychom ověřili, jak se Vám ve společnosti líbí a daří.

7
Co když Vás ve firmě zamítnou?

Samozřejmě se může stát, že společnost upřednostnila kandidáta, který pro ně byl vhodnější. I v případě zamítnutí Vás informujeme a předáme Vám co nejpodrobnější zpětnou vazbu, jakou se nám podaří ve firmě zjistit. Věříme, že feedback je důležitý a často může pomoci v dalších výběrových řízeních. Třeba na Vás ta pravá pozice teprve čeká :) Ostatně, když se nám tu objeví další podobná pozice, rádi Vás s ní oslovíme a představíme.

Kde nás najdete?

Zaujali jsme vás? Podívejte se, koho hledáme
Zobrazit volná místa