Jsme INVENTI technologická a konzultační softwarová společnost. Vytváříme řešení na míru pro velké a střední firmy i startupy. Pracujeme v Praze a v Plzni, ale Ty můžeš odkudkoliv:-)

Embedded Tester

Hledáme nové kolegy, kteří budou testovat embedded systémy. Můžeš pracovat z Prahy, Olomouce nebo Mannheimu.


O co na projektu jde?

Budeš, spolu s dalšími testery, testovat embedded systém - firmware pro medicínské zařízení. Tým bude tvořen zkušeným embedded programátorem, třemi juniorními programátory a podporován systémovým architektem a scrum masterem.

Jaká bude Tvá role?

Budeš generovat specifikace pro systémové testy, společně s kolegy dělat integrační testy, přispívat k Unit testování a průběžně své testy dokumentovat.

Co bys měl mít za sebou?

Aspoň 1 rok zkušeností s testováním komplexních embedded systémů, jakoukoli zkušenost s testováním asynchroních procesů v reálném čase a řidičák (budeš cestovat ke klientovi do Německa)

Na co se můžeš těšit?

Invenťáci - prostředí, kde Tě každý rád pozná, pomůže a vyslechne - jsme opravdu otevření a víc než odsezených hodin si vážíme kvalitně odvedené práce.
Důvěra a flexibilita - pokud se Ti občas pracuje dobře z domova nebo z kavárny, stačí, když se na tom v týmu předem domluvíš a necháme Ti volnost i v tom, kdy dorazíš do práce, protože máme flexibilní pracovní dobu.
Vzdělávání - máme pestrý výběr hard/soft-skills školení, jazykové kurzy a účastníme se světových konferencí.
Naše akce - kromě technických meetupů si rádi zasportujeme - hrajeme florbal, jezdíme na hory, letní tábor nebo pořádáme turnaje v ping-pongu.

Ozvi se, i když váháš!
V INVENTI máme vícero projektů a stále řešíme nové. Rádi se s Tebou potkáme a vymyslíme společnou cestu ;)


Informace o pozici

Společnost
INVENTI Development s.r.o.
Adresa
Táborská 940/31, Praha – Nusle
Požadované vzdělání: Bakalářské
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Mobilní telefon, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Občerstvení na pracovišti, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Dog-friendly office
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, IS/IT: Správa systémů a HW, IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, Tester
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Zaměstnavatel

INVENTI Development s.r.o., Hana Kozáková
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.