Inventec (Czech), s.r.o.

Inventec (Czech) s. r. o. je součástí Inventec Corporation, který se zabývá výrobou a vývojem produktů elektroniky a informačních technologií. Firemní hodnoty společnosti, jako inovace, kvalita, důraz na spokojeného zaměstnance a zákazníka, činí z Inventecu jednoho z největších výrobců elektroniky na světě. Inventec (Czech) s. r. o. je součástí sdružení RBA a dodžuje standard SA8000, zaměřující se na lidská práva, bezpečnost na pracovišti a netoleruje nečestné jednání vůči pracovníkům.

Jak se nám daří?

ZAMĚSTNANCŮ V ČR
ZEMÍ, KAM EXPORTUJEME
POBOČKY V ČR - MODŘICE A SLATINA

Proč k nám?

Inventec Corporation byl zalzožen roku 1975 v Taipei v Taiwanu. Nyní společnost provozuje 8 výrobních areálů a 10 inovačních center ve světě. Výrobní závody produkují celkem ročně přes 100 milionů kusů elektroniky, která je dodávána pro největší světové značky počítačových technologií. Celosvětově zaměstnáváme více, než 30 000 pracovníků. V České republice sídlí Inventec (Czech) s. r. o. v Modřicích u Brna, kde se zabývá výrobou počítačových serverů pro významného klienta. V roce 2019 se firmě podařilo získat dalšího zákazníka a díky tomu Inventec (Czech) s.r.o. založil druhou pobočku v Brně-Slatině. Neustálé zlepšování procesů a spokojenost zaměstnanců umožňuje Inventecu dále růst, a nabízí tak stabilitu a možnost karierního rozvoje. Zlepšováním procesů a investicemi do vzdělávání se společnost dále vyvíjí a poskytuje tak zaměstnancům možnost seberealizace. 

Inventec (Czech) s. r. o. je členem Odpovědné obchodní aliance a přijala Etický kodex RBA, který dodržuje v oblastech - Pracovní síla, Zdraví a bezpečnost, Životní prostřední, Etika, Systém řízení. Zároveň se řídíme mezinárodním standardem SA8000, který upravuje a monitoruje především pracovní podmínky zaměstnanců. Naše firma si je vědoma společenské zodpovědnosti a odpovědnosti za stav společnosti, ve které vyvíjí své podnikatelské aktivity.

Inventec (Czech) s. r. o. nabízí pracovní příležitosti a také studentské stáže v oborech Administrativa, Engineering, IT, Kvalita, Výroba a Logistika a jiné.

Benefity, které u nás zaměstnanci oceňují

Multisport karta

Penzijní připojištění

Kariérní růst

Kurzy a školení vytvořené na míru, profesní rozvoj

Cafeteria systém

Pevně stanovené směny, flexibilní pracovní doba

Měsíční, půlroční a roční bonusy

Firemní kantýna a jídelna, stravenky 80 Kč/směna

Pět týdnů dovolené

Video

Koho hledáme?

Do 2 týdnů dostanete odpověďDo 2 týdnů dostanete odpověď
Přidáno včera
  Inventec (Czech), s.r.o.
Adresa  Modřice
Přidáno včera

24. listopadu
24. listopadu

23. listopadu
Plat 30 000 – 35 000 Kč
  Inventec (Czech), s.r.o.
Adresa  Brno – Slatina
23. listopadu

Kde nás najdete?

Zaujali jsme vás? Podívejte se, koho hledáme