Úspěšná strojírenská firma hledá do svého týmu v Jihomoravském kraji pracovníka na pozici:

HW DESIGNER

!!!!! příležitost pro všestranné kreativce !!!!!

Pracovní náplň:

- HW design vícevrstevných DPS
- příprava postupů oživení DPS, oživovací a testovací přípravky
- měření elektrických veličin a řešení technických problémů v souvislosti s návrhem HW

Požadujeme:

- SŠ/VŠ vzdělání
- zkušenosti s návrhem DPS 4 a více vrstev
- praxe s navrhováním spínaných zdrojů, EMC filtrů
- samostatnost, spolehlivost, odpovědnost

Nabízíme:

- zázemí expandující společnosti v oboru
- kvalitní mzdové ohodnocení
- balíček zaměstnaneckých benefitů
- firemní vzdělávání
- možnost osobního a profesního růstu
- perspektivu dlouhodobé spolupráce
- práci v přátelském kolektivu

Jestliže Vás zaujala naše nabídka, zašlete svůj strukturovaný životopis pomocí tlačítka ODPOVĚDĚT, případně nás kontaktujte n mobil: 775 427 953. V emailu prosím uveďte přesný název pozice, o kterou máte zájem.
Pokud Vás nebudeme kontaktovat v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči. Děkujeme.

Společnost
INVENT HR Consulting, s.r.o.
Adresa
Jihomoravský kraj
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Stravenky/příspěvek na stravování, Firemní akce
Zařazeno: Elektrotechnika a energetika, IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, Technika a vývoj, Elektroinženýr, Elektrotechnik, Programátor, Vývojový inženýr, Pracovník výzkumu a vývoje
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.