Zavedená výrobní společnost v oblasti technologií hledá pro svoji kancelář v Blansku pracovníka na pozici:

KONSTRUKTÉR ELEKTRO

Pracovní náplň:

  • příprava elektrických schémat zařízení a přípravků s podporou vedoucího oddělení
  • sestavování finálních kusovníků komponent, montáž a oživování zařízení
  • tvorba výrobních výkresů kabeláží a systémů
  • sestavování montážních a oživovacích postupů, předávání do výroby a podpora pracovníků výroby

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ elektrotechnického směru slaboproud
  • praxi na obdobné pozici
  • znalost obvodové slaboproudé elektrotechniky
  • spolehlivost, technické myšlení, odpovědnost
  • ŘP sk. B s praxí

Nabízíme:

  • zázemí tradiční společnosti
  • odpovídající mzdové ohodnocení
  • balíček zaměstnaneckých benefitů
  • firemní vzdělávání
  • možnost osobního a profesního růstu
  • perspektiva dlouhodobé spolupráce

* termín nástupu: dohodou

Jestliže Vás zaujala naše nabídka, zašlete svůj strukturovaný životopis pomocí tlačítka ODPOVĚDĚT, případně volejte na mobilní číslo: 00420 775 427 953.
Pokud Vás nebudeme kontaktovat v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči.
Děkujeme.

Společnost
INVENT HR Consulting, s.r.o.
Adresa
Jihomoravský kraj
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Základní)
Benefity: Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Občerstvení na pracovišti, Firemní akce
Zařazeno: Elektrotechnika a energetika, Technika a vývoj, Výroba a průmysl, Elektroinženýr, Elektrotechnik, Průmyslový designer, Konstruktér, CAD/CAM specialista
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura

Pozice je vhodná pro absolventy.

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.