Zavedená firma z oblasti vývoje SW hledá do svého týmu v Olomouci nového kolegu na pozici Programátor C# a SQL.

  • Pozice vhodná jak pro zkušené, tak pro absolventy a studenty s možností zkráceného úvazku.

PRACOVNÍ NÁPLŇ:

  • práce na různorodých projektech
  • programování především v programovacím jazyce C# a SQL, ale také HTML, CSS, JavaScript, XML, XSD, aj.
  • vývoj webových, desktopových aplikací i IS
  • práce s dílčími technologiemi frameworku

POŽADAVKY:

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • chuť pracovat na zajímavých projektech s moderními technologiemi
  • znalost vývojového prostředí C# a SQL podmínkou, výhodou: HTML, CSS, JavaScript, XML, XSD, aj.
  • základní technická znalost AJ
  • hledáme ochotného a spolehlivého kandidáta s nadšením pro programování a IT vývoj

NABÍZÍME:

  • zázemí mezinárodní společnosti
  • finanční ohodnocení dle zkušeností kandidáta
  • účast na zajímavých projektech
  • možnost dalšího vzdělávání a kariérního růstu
  • balíček dalších zaměstnaneckých benefitů jako je týden dovolené navíc, flexibilní pracovní doba, stravenky, jazykové a odborné vzdělávání, firemní akce, aj.

Jestliže Vás zaujala naše nabídka, zašlete svůj strukturovaný životopis pomocí tlačítka ODPOVĚDĚT. Pokud Vás nebudeme kontaktovat v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči. Děkujeme.

Společnost
INVENT HR Consulting, s.r.o.
Adresa
Olomoucký kraj
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Benefity: Bonusy/prémie, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Firemní akce
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, IS/IT: Správa systémů a HW, IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, Programátor
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura

Pozice je vhodná pro absolventy.

INVENT HR Consulting, s.r.o., Ivana Kovaříková
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.