Úspěšná zahraniční společnost působící v oblasti elektrotechniky hledá pracovníka na pozici:

PLC programátor

Náplň práce:

  • Tvorba návrhu SW pro řídicí systémy a jejich uvedení do provozu
  • Příprava a řízení technické dokumentace
  • Cenotvorba, komunikace se zákazníky a dodavateli
  • Občasné cestování po ČR
  • Reporting

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání (automatizace, mechatronika – výhodou!)
  • Praxe na obdobné pozici vítána
  • Mírně pokročilá znalost anglického nebo německého jazyka
  • Znalost programování PLC
  • Zájem o danou problematiku, ochota učit se
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Samostatnost

Nabízíme:

  • Zázemí stabilní společnosti
  • 5 dní dovolené navíc
  • Balíček zaměstnaneckých benefitů
  • Jazykové kurzy
  • Možnost seberealizace, profesní a kariérní růst

Jestliže Vás zaujala naše nabídka, zašlete svůj strukturovaný životopis pomocí tlačítka ODPOVĚDĚT.

Pokud Vás nebudeme kontaktovat v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči. Děkujeme.

Společnost
INVENT HR Consulting, s.r.o.
Adresa
Hlavní město Praha
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá) nebo Němčina (Mírně pokročilá)
Plat
Plat: 30 000 – 55 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Firemní akce, Zahraniční pracovní cesty, Rozjezd zcela nového projektu
Zařazeno: Elektrotechnika a energetika, IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, Strojírenství, Elektroinženýr, Programátor, Strojní inženýr
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura

Pozice je vhodná pro absolventy.

INVENT HR Consulting, s.r.o., Ivana Kovaříková
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.