Úspěšná a zavedená společnost zabývající se vývojem a správou informačních systémů hledá do týmu nového kolegu/kolegyni na pozici:

Programátor – Perl/Python/PHP (junior/senior)

Náplň práce:

  • programování v programovacím jazyce Perl (popř. PHP/jiný skriptovací jazyk – možnost ZAUČENÍ)
  • spolupráce na nových, zajímavých projektech
  • rozvoj a údržba stávajících verzí informačních systémů
  • analýza a řešení problémů v návaznosti na potřeby klienta
  • práce v menším týmu

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • znalost Perl nebo jiného skriptovacího jazyka
  • výhodou zkušenost s MySQL, JavaScript, JQuery nebo CSS
  • uživatelská znalost OS na platformě Linux
  • základní technická znalost AJ

Nabízíme:

  • zázemí stabilní české společnosti v centru Brna
  • odpovídající platové ohodnocení
  • motivační program – osobní ohodnocení
  • možnost profilace a odborného růstu
  • další zaměstnanecké benefity (stravenky, vzdělávací kurzy, home office,…)

Jestliže Vás zaujala naše nabídka, zašlete svůj strukturovaný životopis pomocí tlačítka ODPOVĚDĚT. Pokud Vás nebudeme kontaktovat v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči. Děkujeme.

Společnost
INVENT HR Consulting, s.r.o.
Adresa
Jihomoravský kraj
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Základní)
Benefity: Bonusy/prémie, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Příspěvek na vzdělání, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Práce převážně z domova, Individuální rozvržení pracovní doby, Vlastní organizace náplně práce
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, IS/IT: Správa systémů a HW, IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, SW architekt, Programátor, Technical Writer
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura

Pozice je vhodná pro absolventy.

INVENT HR Consulting, s.r.o., Ivana Kovaříková