Mezinárodní společnost působící v oblasti AUTOMOTIVE hledá pro svůj výrobní závod na jižní Moravě posilu do svého týmu na pozici:

Disponent logistiky s AJ

Pracovní náplň:

- Zodpovědnost za pravidelnost a včasnost dodávek materiálu pro výrobu
- Zpracování objednávek a odvolávek od zákazníka
- Komunikace s dodavateli i zákazníky (telefonická i emailová)
- Spolupráce s nákupním oddělením
- Kontrola plnění dodavatelů, reporting

Požadujeme:

- SŠ/VŠ vzdělání technického či ekonomického směru
- praxi na obdobné pozici
- komunikativní znalost AJ
- uživatelská znalost MS OFFICE
- ŘP sk. B
- odpovědnost, spolehlivost, samostatnost

Nabízíme:

- zázemí mezinárodní společnosti
- odpovídající mzdové ohodnocení
- příspěvek na dojíždění
- flexibilní pracovní doba
- závodní stravování
- balíček zaměstnaneckých benefitů

Jestliže Vás zaujala naše nabídka, zašlete svůj strukturovaný životopis pomocí tlačítka ODPOVĚDĚT. Pokud Vás nebudeme kontaktovat v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči. Děkujeme.

Společnost
INVENT HR Consulting, s.r.o.
Adresa
Jihomoravský kraj
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Firemní akce, 13. plat
Zařazeno: Administrativa, Doprava, logistika a zásobování, Služby, Celní deklarant, Dispečer, Logistik, Disponent, Specialista logistiky
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura