Dobře zavedená firma z oblasti vývoje a implementace informačních systémů hledá do svého týmu v Brně pracovníka na pozici:

KONZULTANT IT – REALIZÁTOR ZAKÁZEK

Pracovní náplň:

  • realizace zakázky dle zadání zákazníka
  • instalace softwaru, spuštění a konfigurace systému
  • vyškolení obsluhy, předání zakázky
  • spolupráce s kolegy z ostatních oddělení (technici HW, vývoj, obchod, kvalita)
  • cestování za zákazníky v rámci ČR (v průměru 2-3 dny v týdnu – jednodenní služební cesty s návratem zpět)

Požadavky:

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • znalost operačních systémů MS Windows, databází a Windows Server – výhodu (nikoliv podmínkou)
  • praxe na obdobné pozici v realizaci IT zakázek výhodou (nikoliv podmínkou)
  • dobré organizační a komunikační schopnosti
  • řidičský průkaz sk. B (ochota cestovat v rámci ČR)
  • vhodné i pro šikovné ABSOLVENTY VŠ

Nutností nejsou všechny technické znalosti, ale spíše dobrý technický přehled a ochota k neustálému vzdělávání. Nabízíme důkladné zaškolení a pomoc zkušenějších kolegů.

Nabízíme:

  • zázemí stabilní společnosti v oboru
  • pružná pracovní doba
  • odpovídající mzdové ohodnocení + bonusy
  • balíček zaměstnaneckých benefitů (týden dovolené navíc, penzijní připojištění,... )
  • firemní vzdělávání
  • možnost seberealizace a odborného růstu
  • perspektiva dlouhodobé spolupráce
  • práce v přátelském kolektivu
  • místo kanceláře: Brno

Jestliže Vás zaujala naše nabídka, zašlete svůj strukturovaný životopis pomocí tlačítka ODPOVĚDĚT. Pokud Vás nebudeme kontaktovat v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči. Děkujeme.

Společnost
INVENT HR Consulting, s.r.o.
Adresa
Jihomoravský kraj
Požadované vzdělání: Vzdělání není podstatné
Plat
Plat: 25 000 – 45 000 Kč / měsíc
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, IS/IT: Správa systémů a HW, IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, IT analytik, IT konzultant, Project Manager, Pracovník help desku, Support IS, Specialista ERP
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura

Pozice je vhodná pro absolventy.