Mezinárodní výrobní společnost hledá do svého týmu nového kolegu/kolegyni na pozici:

MANAŽER KVALITY s AJ

Náplň práce:

  • definování, kontrola a sledování norem kvality ve společnosti
  • implementace nápravných opatření
  • řízení a motivace týmu cca 20 podřízených
  • stanovení cílů v oblasti kvality a reporting
  • komunikace se zákazníky a dodavateli
  • optimalizace kvalitativních procesů vedoucí ke snížení zmetkovosti

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru
  • praxi na pozici manažera kvality minimálně 2 roky (znalost technologie plastů)
  • výbornou znalost nástrojů kvality
  • zkušenosti s vedením týmu – schopnost motivace
  • komunikativní znalost anglického jazyka
  • komunikační a organizační schopnosti, samostatnost a preciznost

Nabízíme:

  • práci ve stabilní mezinárodní společnosti
  • motivující finanční ohodnocení
  • možnost seberealizace a osobního růstu
  • balíček výjimečných manažerských benefitů

Jestliže Vás zaujala naše nabídka, zašlete svůj strukturovaný životopis pomocí tlačítka ODPOVĚDĚT. Pokud Vás nebudeme kontaktovat v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči. Děkujeme.

Společnost
INVENT HR Consulting, s.r.o.
Adresa
Jihomoravský kraj
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Plat
Plat: 70 000 – 100 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Manažerský motivační program, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Občerstvení na pracovišti, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Individuální rozvržení pracovní doby, Zahraniční pracovní cesty, Vlastní organizace náplně práce
Zařazeno: Kvalita a kontrola jakosti, Vrcholový management, Project Manager, Ředitel/manažer kvality, Kvalitář
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura

INVENT HR Consulting, s.r.o., Karolína Laštůvková