Pro mezinárodní výrobní společnost s mateřským sídlem v Německu hledáme posilu pro rozjezd NOVÉHO PROJEKTU na pozici:

ZKUŠENÝ MECHATRONIK

Náplň práce:

  • vedení nového projektu – přesun výrobních linek do závodu – zcela nový produkt
  • instalace a příprava nových strojů do výroby
  • zajištění technické způsobilosti řídících systémů strojů a zařízení
  • správa, programování a úpravy řídících systémů
  • analýza chyb a jejich diagnostika, provádění oprav
  • administrativa spojená s opravami a údržbou
  • častá komunikace s kolegy a dodavateli ze zahraničí – aktivní užití jazyka

Požadavky:

  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru (obor mechatronik, elektronik, elektromechanik)
  • praxe na obdobné pozici - nutností
  • pokročilá znalost jakéhokoli PLC systémů (Fanuc, Heidenheim,…)
  • ochota k turnusovým školícím pobytům v zahraničí - na začátku projektu
  • komunikativní znalost Aj nebo Nj - slovem i písmem
  • flexibilita, organizační a komunikační schopnosti, ochota učit se novému
  • spolehlivost, samostatnost i práce v týmu

Nabízíme:

  • zázemí stále se rozrůstající zahraniční společnosti v oblasti automotive
  • atraktivní finanční ohodnocení odpovídající Vaším znalostem a zkušenostem
  • při stáži v zahraničí hrazené ubytování, cestování, diety
  • balíček firemních benefitů (osobní ohodnocení, nadstandartní příplatky, stravenky, masáže,…)
  • moderní a čisté pracovní prostředí
  • přátelský kolektiv a slušný přístup k zaměstnancům
  • možnost profesního růstu
  • HPP na dobu neurčitou

Místo pracoviště: Brno

Jestliže Vás zaujala naše nabídka, zašlete svůj strukturovaný životopis pomocí tlačítka ODPOVĚDĚT. Pokud Vás nebudeme kontaktovat v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči. Děkujeme.

Společnost
INVENT HR Consulting, s.r.o.
Adresa
Jihomoravský kraj
Požadované vzdělání: Vzdělání není podstatné
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá) nebo Němčina (Středně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Příspěvek na dopravu, Stravenky/příspěvek na stravování, Ubytování/příspěvek na ubytování, Zahraniční pracovní cesty, Rozjezd zcela nového projektu
Zařazeno: Elektrotechnika a energetika, Strojírenství, Výroba a průmysl, Elektrikář, Elektromechanik, Elektromontér, Elektrotechnik, Technik ve strojírenství, Servisní technik
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura

INVENT HR Consulting, s.r.o., Ivana Kovaříková
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.