Úspěšná výrobní společnost hledá pro svoji kancelář v Brně pracovníka na pozici

HRAVÝ A TVOŘIVÝ SW PROGRAMÁTOR C++

Pracovní náplň:
- programování v C++, C
- vývoj aplikací, služeb a komponent systémů
- technická podpora výroby a klientů

Požadujeme:
- SŠ/VŠ vzdělání IT zaměření
- znalost C++ (zkušenost s frameworkem Qt). dobrá znalost LINUX
- zkušenost s programováním C (ARM architektura)
- schopnost analytického myšlení a samostatné práce
- alespoň mírně pokročilou znalost AJ nebo NJ
- kreativitu, nadšení a pracovitost

Nabízíme:
- zázemí expandující společnosti v oboru
- kreativní samostatnou práci s moderními technologiemi
- nadstandardní mzdové ohodnocení
- firemní vzdělávání
- možnost osobního a profesního růstu
- perspektivu dlouhodobé spolupráce
- práci v přátelském kolektivu
- týden dovolené navíc

Jestliže Vás zaujala naše nabídka, zašlete svůj strukturovaný životopis pomocí tlačítka ODPOVĚDĚT, případně nás kontaktujte n mobil: 775 427 953. V emailu prosím uveďte přesný název pozice, o kterou máte zájem.
Pokud Vás nebudeme kontaktovat v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči. Děkujeme.

Společnost
INVENT HR Consulting, s.r.o.
Adresa
Jihomoravský kraj
Požadované vzdělání: Vyšší odborné
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá) nebo Němčina (Mírně pokročilá)
Benefity: Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Firemní akce
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, IS/IT: Správa systémů a HW, IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, IT analytik, SW architekt, IT konzultant, Programátor
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura

Pozice je vhodná pro OZP, s docházením do firmy. Vhodné pro: ostatní.

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.