Zavedená firma z oblasti IT vývoje hledá do svého týmu v Brně i v Praze nového kolegu na pozici:

PROGRAMÁTOR .NET

Pracovní náplň:

  • práce na projektech nejen z oblasti bankovnictví
  • programování v prostředí .NET, programovací jazyk C#
  • vývoj webových aplikací
  • práce s dílčími technologiemi .NET frameworku

Požadavky:

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • chuť pracovat na zajímavých projektech s moderními technologiemi
  • znalost vývojového prostředí .NET / C#
  • alespoň základní znalosti SQL
  • pasivní znalost anglického jazyka
  • zapálení pro IT vývoj a ochota učit se novinky z oboru

Nabízíme:

  • zázemí mezinárodní společnosti
  • nadstandardní finanční ohodnocení
  • účast na zajímavých projektech
  • možnost dalšího vzdělávání a kariérního růstu
  • balíček dalších zaměstnaneckých benefitů

Jestliže Vás zaujala naše nabídka, zašlete svůj strukturovaný životopis pomocí tlačítka ODPOVĚDĚT nebo nás kontaktuje na telefonním čísle +420 778 744 626.

Pokud Vás nebudeme kontaktovat v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči. Děkujeme.

Společnost
INVENT HR Consulting, s.r.o.
Adresa
Hlavní město Praha
Jihomoravský kraj
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Základní)
Benefity: Bonusy/prémie, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Příspěvek na dopravu, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Možnost si napracovat hodiny
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, IS/IT: Správa systémů a HW, IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, Programátor, Technical Writer
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura

Pozice je vhodná pro absolventy.

INVENT HR Consulting, s.r.o., Karolína Laštůvková