Jsme součástí americké společnosti Blackstone, která dlouhodobě investuje do budování úspěšných firem. Pyšníme se 60letou tradicí nejen na automobilovém trhu, ale taktéž v elektrotechnickém průmyslu, zdravotnictví či civilním letectví. Našich 40 výrobních závodů se nachází ve 13 zemích světa a 13 000 zaměstnanců pracuje na tom, aby se skupina Interplex dále rozvíjela.

HRIT Executive

Baví Vás svět technologií, ale zároveň se zajímáte o lidské zdroje? Rád/a za sebou vidíte kus odvedené práce? Jste kreativní a rád/a realizujete své nápady?

Náš budoucí kolega/kolegyně bude dohlížet na zavedení a implementaci nové aplikace HRIS v evropských divizích, tedy ve Skotsku, Francii, Maďarsku, Německu a České republice. Aplikace HRIS se zabývá oblastí lidských zdrojů, takže nedílnou součástí náplně práce je poznání a porozumění různě nastaveným HR procesům. Jedná se o korporátní pozici, proto bude novému členu našeho týmu umožněn hybridní model pracovní doby a také občasné cestování po Evropě.

Co bychom Vám chtěli svěřit?

  • Komunikaci mezi HR funkčními týmy a dodavateli systému HRIS
  • Spolupráci s projektovým týmem vývojářů aplikace a podporu při zavedení aplikace HRIS pro HR a zaměstnance
  • Auditování stávajících modulů aplikace a testování nových
  • Koordinaci zúčastněných stran ohledně změn, rutin, údržby a odstávek systému
  • Zajištění integrity dat a analýzu datových toků vedoucí ke zlepšení procesů
  • Tvorbu školících materiálů a následnou propagaci a školení HR Specialistů a superuživatelů
  • Řešení připomínek jednotlivých uživatelů a zajištění komunikace s Helpdeskem vývojářské firmy

Bez čeho se neobejdete?

  • Minimálně odborného středoškolského vzdělání ukončeného maturitou, výhodou je bakalářský titul
  • Komunikačních schopností na vysoké úrovni
  • Umění naslouchat, vyjednávat a prezentovat
  • Schopnosti nacházet řešení a dotahovat úkoly do konce
  • Chuti pomáhat
  • Znalosti HR procesů, prokazatelných zkušeností s HR systémy minimálně 3 roky
  • Vynikající angličtiny, češtiny a velkou výhodou je i maďarština (čtení a psaní)
  • Znalosti Excelu a Powerpointu
  • Schopnosti hluboce se ponořit do funkčnosti systému
  • Znalosti GDPR a orientace v evropských zákonech, týkajících se ukládání a přenosu citlivých údajů o zaměstnancích

Co na oplátku nabízíme my?

  • Hybridní model pracovní doby
  • Možnost cestování
  • Rozmanitou náplň práce
  • Prostor pro vlastní vize, nápady a poznatky
  • Možnost podílet se na velkém projektu
  • Zaměstnanecké výhody a benefity
  • Možnost kariérního růstu

Zaujala Vás tato pozice a chtěl/a byste se stát součástí našeho týmu? Neváhejte nám zaslat Váš životopis v českém a anglickém jazyce.

Budeme se těšit na případné setkání s Vámi.

Společnost
Interplex Precision Engineering Czech Republic s.r.o.
Adresa
okres Písek
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Výborná), Maďarština (Základní)
Zařazeno: IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, Personalistika a HR
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Interplex Precision Engineering Czech Republic s.r.o., Pavla Furišová
776 469 354