Společnost Interplex Precision Engineering Czech Republic s.r.o. se sídlem v Písku, byla založena v roce 2000. Jsme specialisté na precizní lisování a mechanické montáže pro automobilový ale i pro elektrotechnický průmysl. Provádíme i sekundární procesy jako je svařování, nýtování, odmašťování atd.

Aktuálně hledáme kolegy / kolegyně na pozice: Technolog lisování, Programátor PLC a Project leader

PROGRAMÁTOR PLC (process engineer)

Jste u strojních zařízení jako doma? Je jejich programování Vaším koníčkem? Pak čtěte dále...

Co Vás čeká v Interplexu?

* Budete pracovat na svém rozvoji a zapojovat se do skvělých projektů. Tvořivosti se meze nekladou, rozhodně se nebudete nudit.
* Podílet se na automatizaci strojních zařízení a technologických procesů (návrh a tvorba HW a aplikačního SW včetně HMI jednoúčelových strojů a technologií). Táhnout s kolegy, dodavateli a zákazníky za jeden provaz.
* Uvádění projektů do provozu. Spolupráce s konstrukční skupinou při návrhu nových technologií.
* Tvorba elektro dokumentace.

Jak si Vás představujeme?

* Je pro nás důležité, abychom našli někoho jako Vy, kdo se bude chtít podílet na tvorbě a rozvoji naší společnosti. Na druhé straně Vám rádi pomůžeme s Vaším kariérním rozvojem.
* Máte alespoň SŠ vzdělání technického směru+vyhláška 50/1978 Sb.?
* Máte prokazatelnou zkušenost s programováním strojních zařízení (obor automatizace, elektro, senzorika, snímače atd.).
* Programování a znalost PLC (Siemens, Allen Bradley, Mitsubishi, Beckhoff atd.).
* AJ minimálně na úrovni čtení technické dokumentace.
* A co řízení auta? Máte řidičské oprávnění skupiny B?

Co Vám můžeme nabídnout?

Nabízíme Vám práci u předního světového výrobce produktů s využitím precizního lisování, adekvátní mzdové ohodnocení, kvalitní zaškolení a možnost odborného vzdělávání a dalšího profesního růstu.

Zaměstnanecké benefity:

- 26 dní dovolené

- měsíční bonusy

- příspěvek na závodní stravování ( kantýna v areálu)

- příspěvek na penzijní a životní připojištění

- možnost jazykového vzdělávání

- firemní akce ( family day,...)

Společnost
Interplex Precision Engineering Czech Republic s.r.o.
Adresa
Za Pazdernou 1531, Písek – Budějovické Předměstí
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Firemní akce
Zařazeno: Strojírenství, Technika a vývoj, Výroba a průmysl
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Interplex Precision Engineering Czech Republic s.r.o., Michaela Krejčová
777 455 804