Společnost Interplex Precision Engineering Czech Republic s.r.o. se sídlem v Písku, byla založena v roce 2000. Jsme specialisté na precizní lisování a mechanické montáže pro automobilový ale i pro elektrotechnický průmysl. Provádíme i sekundární procesy jako je svařování, nýtování, odmašťování atd.

Aktuálně hledáme kolegy / kolegyně na pozici:

IT ENGINEER

Popis pracovní pozice

- podpora a školení uživatelů
- sledování nákupů HW/SW
- příprava reportů a dokumentů

Požadujeme

- SŠ vzdělání technického směru
- pokročilá znalost MS OS – Windows 7/10, Windows Server
- pokročilá znalost MS Office
- znalost TCP/IP a síťových služeb
- dobrá znalost hardwaru, jeho správa a údržba, řešení problémů (PC, NTB, servery)
- ochota učit se novým věcem
- komunikativní znalost AJ
- samostatnost
- zkušenosti s virtualizačními technologiemi (Hyper-V, VMware) - výhodou

Nabízíme

- práci pro silnou mezinárodní společnost
- možnost odborného vzdělávání a další profesní růst
- adekvátní mzdové ohodnocení
- systém zaměstnaneckých benefitů:
* dovolená navíc
* čtvrtletní bonusy
* příspěvek na závodní stravování (kantýna v areálu)
* příspěvek na penzijní nebo životní připojištění
* firemní akce ad.

Vhodné i pro absolventy.

V případě zájmu pošlete životopis v českém a anglickém jazyce.

Společnost
Interplex Precision Engineering Czech Republic s.r.o.
Adresa
Za Pazdernou 1531, Písek – Budějovické Předměstí
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Firemní akce
Zařazeno: IS/IT: Správa systémů a HW
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná pro absolventy.

Interplex Precision Engineering Czech Republic s.r.o., Jana Hanesová
382 474 022
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.