Hledáme parťáky nebo parťačky jako seřizovače

Výroba jehel a špendlíků je naší tradicí, nově však do ČR přejímáme také automotive výrobu kontaktů v segmentu elektromobility z mateřské společnosti v Německu.

Co Vás čeká

  • zajištění plynulého provozu určeného stroje nebo linky, provádíte kontrolu funkčnosti zařízení
  • provádíte pravidelné opravy a údržbu stanovených zařízení
  • až Vás plně zaškolíme, můžete zaškolovat operátory metodou kroků, povedete operátory, dozíráte nad prováděním prací dle pracovních pokynů
  • při nástupu jednosměnný provoz (dvousměnný až třísměnný provoz později podmínkou - časová flexibilita)

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

  • ukončené SŠ vzdělání nebo SOU technického zaměření
  • praxi na obdobně pozici 2 roky podmínkou (v automobilovém průmyslu výhodou)
  • technické myšlení, systémová práce
  • manuální zručnost, technické založení nebo zájmy
  • zodpovědnost, důslednost, přesnost, samostatnost
  • dobrou komunikaci a spolupráci s ostatními členy týmu
  • zájem o sebevzdělávání

Co Vám můžeme nabídnout

  • nástup možný ihned
  • hlavní pracovní poměr s předpokladem doby neurčité
  • atraktivní mzdu podle zkušeností, příplatky za odpolední a noční směnu, roční bonus
  • plán zaškolení
  • stabilní zázemí nadnárodní společnosti
  • veřejnou dopravu z Českých Budějovic až do areálu závodu a zpět na ranní směnu
  • závodní stravování s příspěvkem zaměstnavatele
  • 5 týdnů dovolené

Tak co myslíte, je to příležitost pro Vás? V případě, že budete mít o pracovní pozici zájem, máte dvě možnosti:

odpovědět přímo přes inzerát pracovním portálu a poslat nám životopis, na který odpovíme
telefonicky kontaktovat náborovou specialistku – Petru Šafaříkovou, mobil: 771 141 025

O týmu

Přidejte se do party Seřizovačů a nástrojařů ve ZLIVI/ INOVAN CZ

Máme nové stroje a jezdíme se učit i do Německa.

Společnost
Inovan CZ s.r.o
Adresa
Tyršova 734, Zliv
Požadované vzdělání: Odborné vyučení bez maturity
Plat
Plat: 27 000 – 35 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Občerstvení na pracovišti, Možnost si napracovat hodiny
Zařazeno: Řemeslné a manuální práce, Strojírenství, Výroba a průmysl, Strojní zámečník, Nástrojař, Seřizovač/programátor CNC strojů, Supervizor výroby, Seřizovač vstřikovacích lisů
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Inovan CZ s.r.o, Petra Šafaříková
771 141 025