Jsme rychle se rozvíjející zdravotnická skupina sdružující poskytovatele zdravotních služeb. Působíme v široké škále zdravotnických oborů, například gynekologie, ortopedie, kardiologie, neurologie, gastroenterologie, dermatovenerologie, alergologie, endokrinologie, asistovaná reprodukce, zobrazovací metody, lékárenství a mnohé další. Poskytujeme péči ambulantní a jednodenní, dětem i dospělým. Jsme tým, který české zdravotnictví nejen posouvá do nové etapy technologií a trendů, ale chce být ikonou české privátní zdravotnické péče.

Vážíme si všech našich zaměstnanců. Naší snahou je poskytovat jim ty nejlepší podmínky pro výkon jejich povolání – nabízíme příjemné pracovní prostředí, přátelský kolektiv, disponujeme tím nejmodernějším zařízením a technologiemi. Každému zaměstnanci v začátcích pomůžeme se zaškolením. Máme silné finanční zázemí, dobré jméno a ty nejlepší reference. Naší prioritou je vybudovat si důvěru mezi námi, klienty, spolupracujícími lékaři, sestrami i dalšími zaměstnanci. Dobře se postaráme i o Vás

Co vás čeká

  • zajímavá práce v zavedeném IVF centru v malém přátelském kolektivu
  • organizace a koordinace klientů léčby neplodnosti se zaměřením na pacienty z Německa
  • každodenní e-mailová, telefonická a osobní komunikace s klienty, sjednávání konzultací
  • úzká spolupráce s lékaři, recepcí a office manažerkou
  • administrativní práce, příprava dokumentace

Jaké znalosti a dovednosti byste měla mít

  • min. ukončené SŠ vzdělání s maturitou
  • výborná znalost německého jazyka slovem i písmem (úroveň C1)
  • příjemné vystupování a ochotu vyhovět požadavkům zákazníků, proaktivní přístup k práci
  • samostatnost, zodpovědnost
  • velmi dobré organizační a komunikační schopnosti
  • schopnost diskrétního zacházení s důvěrnými informacemi, empatie
  • nadhled a odolnost vůči stresu
  • uživatelská znalost práce na PC
  • znalost dalších cizích jazyků vítána

Výhodou bude, pokud budete mít

  • zkušenosti na obdobné pracovní pozici nebo ve zdravotnictví

Co vám můžeme nabídnout

  • atraktivní pracovní prostředí v nových prostorách kliniky přímo na metru Nádraží Veleslavín
  • výborné finanční ohodnocení s motivační složkou mzdy
  • 5 týdnů dovolené a další firemní benefity (stravenkový paušál, dotovaná MultiSport karta)
  • notebook, telefon
  • zaškolení a maximální podporu kolegů
  • nápoje na pracovišti zdarma
  • pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou

Společnost
Innova Healthcare a.s.
Adresa
Evropská 859/115, Praha – Vokovice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Němčina (Výborná)
Benefity: Dovolená 5 týdnů
Zařazeno: Prodej a obchod, Zdravotnictví a sociální péče, Account Manager
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.